خانه اخبار بازی Bloodborne در پلی استیشن ۵ همچنان بر روی ۳۰ فریم باقی خواهد ماند

بازی Bloodborne در پلی استیشن ۵ همچنان بر روی ۳۰ فریم باقی خواهد ماند

5 ثانیه خوانده شده
0
0
703
بازی Bloodborne در پلی استیشن 5 همچنان بر روی 30 فریم باقی خواهد ماند

بازی Bloodborne  یکی از محبوب‌ترین بازی‌های انحصاری نسل قبل کنسول‌های بازی بود. این بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۴ توانست طرفداران بسیار زیادی را پیدا کند اما یکی از مشکلات آن، کاهش فریم ریت بوده است. این مشکل همچنان بر روی پلی استیشن ۵ باقی خواهد ماند و به نظر می‌رسد در حال حاظر این بازی هیچ گونه قابلیتی مبنی بر افزایش فریم ریت به ۶۰ دریافت نخواهد کرد.

بازی Bloodborne  توسط استودیوی فرام سافتور ساخته شده است که در کارنامه‌ی خود بازی‌های دیگری نظیر Sekiro و Dark Souls III را دارد. با این حال، این دو بازی بر روی کنسول پلی استیشن ۵ به فریم ریت ۶۰ ارتقا خواهند یافت و به نظر می‌رسد استودیوی سازنده هنوز برنامه‌ای برای بهتر کردن وضعیت بازی Bloodborne  ندارد.

در هر حال، پلی استیشن ۵ سونی کمتر از یک هفته‌ی دیگر در برخی از مناطق عرضه می‌شود و بسیاری انتظار دارند تا عناوین انحصاری سونی به فریم ریت قابل توجهی دست یابند. با این حال، هنوز این اتفاق برای بازی Bloodborne  رخ نداده است و باید منتظر ماند و دید در نهایت چه زمانی فریم ریت این بازی به ۶۰ ارتقا خواهد یافت.

شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. با وارد کردن گیفت کارت پلی استیشن در کنسول خود امکان خرید بازی‌های نسل قبل و نسل بعد را خواهید داشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…