خانه اخبار پلتفرم بلاک چین کشاورزان هندی را به صنایع غذایی امارات متصل می‌کند

پلتفرم بلاک چین کشاورزان هندی را به صنایع غذایی امارات متصل می‌کند

2 ثانیه خوانده شده
0
0
669
پلتفرم بلاک چین کشاورزان هندی را به صنایع غذایی امارات متصل می‌کند

مسئولان کشور امارات با استفاده از تکنولوژی بلاک چین تصمیم دارند صنایع غذایی این کشور را به کشاورزان هند متصل کنند. بر اساس گزارشات منتشر شده، دولت امارات تصمیم دارد تا با استفاده از پلتفرم‌های شرکت Agriota بتواند فاصله‌ی میان کشاورزان هندی و صنایع غذایی امارات را کاهش دهد و اقدامات انجام شده میان این دو را در زمان سریعی به اتمام برساند.

استفاده از تکنولوژی بلاک چین باعث می‌شود تا شفافیت بیشتر در معاملات صورت گرفته میان صنایع غذایی این دو کشور شکل بگیرد. در واقع، این پلتفرم باعث می‌شود تا کشاورزان هندی به طور مستقیم بتوانند محصولات خود را در اختیار شرکت‌های اماراتی قرار دهند.

آمار و ارقام منتشر شده از مقامات رسمی امارات حاکی از این است که کشور هند در سال ۲۰۱۹ توانسته بیش از ۱ میلیارد دلار از محصولات غذایی خود را به این کشور صادر کند و احتمالا با به کارگیری تکنولوژی بلاک چین شاهد افزایش چشم گیر این آمار باشیم.

شرکت Agriota  که با همکاری شرکت CropData  در کشور هند این پلتفرم بلاک چین را تعبیه کرده به نظر می‌رسد تصمیم دارد طی سال‌های آینده همکاری خود را با هندی‌ها افزایش دهد. شرکت‌های مورد اشاره توسط شرکت DMCC دوبی پشتیبانی می‌شوند که در سال ۲۰۰۲ با هدف افزایش سوددهی معاملات بین المللی تاسیس شده است.

این اولین بار نیست که در کشور هند بلاک چین به سراغ کشاورزان رفته است. پیشتر نیز شرکت‌های متعددی تکنولوژی بلاک چین را برای افزایش بازدهی فعالیت‌های این افراد توسعه یافته بودند و همگی آن‌ها روند مثبتی را گزارش داده‌اند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…