خانه اخبار تکنولوژی بلاک چین می‌تواند در پیشرفت ارتش کشور آمریکا نیز نقش داشته باشد

تکنولوژی بلاک چین می‌تواند در پیشرفت ارتش کشور آمریکا نیز نقش داشته باشد

1 ثانیه خوانده شده
0
0
1,093
تکنولوژی بلاک چین می‌تواند در پیشرفت ارتش کشور آمریکا نیز نقش داشته باشد

معمولا وقتی صحبت از تکنولوژی بلاک چین می‌شود، به موارد متعددی از جمله امنیت و ارزهای دیجیتال فکر می‌کنیم و کمتر کسی به سراغ ایده‌های جذاب دیگر می‌رود. اما به تازگی ایده‌ی جدیدی مطرح شده که در صورت تبدیل شدن به واقعیت، می‌توان گفت که بلاک چین در پیشرفت ارتش کشورها نیز نقش مهمی را خواهد داشت.

یکی از شرکت‌های آمریکایی که هر سال ایده‌های جدید را به کار می‌گیرد و از جدیدترین تکنولوژی‌ها از جمله بلاک چین بهره می‌برد، به تازگی ایده‌ی جذابی را برای به کار گیری بلاک چین در ارتش آمریکا داشته است. شرکت SIMBA Chain توانست رتبه‌ی اول ایده‌های برتر را از آن خود کند و جایزه‌ی ۱۰۰ هزار دلاری را دریافت کند. اما به راستی، این ایده چه چیزی بوده است؟

آن‌ها در ابتدا، یک جنگ فرضی را در جزیره‌ای دور افتاده اجرا کرده‌اند و سپس افراد این شرکت با استفاده از تکنولوژی سه بعدی و بلاک چین به تولید موارد مورد نیاز مخصوصا برای کادر پزشکی پرداخته‌اند. به گفته‌ی این شرکت، آن‌ها توانسته‌اند به طور همزمان هم از حملات سایبری احتمالی در جنگ‌ جلوگیری کنند و هم از توانسته‌اند از مشکلات فیزیکی کاربران آگاهی پیدا کنند.

شرکت مورد اشاره برای کسب ایده‌ی برتر با شرکت‌های مطرح دیگری نظیر بویینگ رقابت داشته است. شرکت بویینگ در این مسابقه رتبه‌ی سوم را از آن خود کرده است. در نهایت، این شرکت توانسته جایزه‌ی ۱۰۰ هزار دلاری را از آن خود کند.

تکنولوژی بلاک چین هدف اصلی خود را ارائه‌ی رمزهای ارزی و دیجیتالی معتبر به همراه حفظ حریم شخصی قرار داده و به نظر می‌رسد تاکنون توانسته موفقیت زیادی را به کاربران خود ارائه دهد. به گفته‌ی بسیاری از کارشناسان، بلاک چین تبدیل به آینده‌ی تکنولوژی خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…