خانه اخبار بیت کوین پیش از سخنان پاول با کاهش قیمت روبه‌رو شد

بیت کوین پیش از سخنان پاول با کاهش قیمت روبه‌رو شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
627
بیت کوین پیش از سخنان پاول با کاهش قیمت روبه‌رو شد

پیش از این که نیکولاس پاول، سخنگوی دولت فدرال آمریکا به سخنرانی بپردازد، قیمت بیت کوین با کمی کاهش قیمت مواجه شده است. بیت کوین که طی هفته‌های گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده دیروز نیز همین روند را پیش گرفت و نوسانات زیادی را پیش روی خود دید.

اتفاقاتی که طی هفته‌های گذشته برای بیت کوین رخ داده با روند نوسانی طلا نیز همخوانی داشته تا بار دیگر شاهد رفتار مشابه ارز دیجیتال بیت کوین و قیمت طلا باشیم. از ماه مارس ۲۰۲۰ تاکنون قیمت بیت کوین با طلا رابطه‌ای مستقیم داشته و به نظر می‌رسد این روند فعلا ادامه دار باشد.

نیکولاس پاول قرار است تا ساعاتی دیگر در مورد اقتصاد آمریکا و برنامه‌های این دولت برای سال‌های آینده صحبت کند و به نظر می‌رسد صحبت‌های او بتواند تاثیری مستقیم بر روی قیمت بیت کوین و طلا داشته باشد. این در حالی است که دولت آمریکا نرخ تورم را بالاتر از دو درصد برده و همین مسئله نیز پیشتر بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذاشته بود.

پیشتر نیز دولت آمریکا تصمیم گرفت تا سود بانکی را نزدیک به صفر نگه دارد و همین مسئله نیز بار دیگر بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذاشت. علاوه بر این، شفافیت بیشتری در دولت آمریکا برای سرمایه گذاران صورت گرفته و به نظر می‌رسد این دو مورد نیز بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشد.

در هر حال، قیمت بیت کوین طی هفته‌های گذشته آن‌چنان رشدی را از خود نشان نداده است. سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال کیم ریسک پذیر است و همیشه سعی کنید با علم و دانش بیشتری سرمایه‌های خود را در ارزهای دیجتال قرار دهید. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…