خانه اخبار نوسانات بیت کوین با توجه به مناظره انتخابات آمریکا ادامه دارد

نوسانات بیت کوین با توجه به مناظره انتخابات آمریکا ادامه دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
608
نوسانات بیت کوین با توجه به مناظره انتخابات آمریکا ادامه دارد

در حالی که تا دور اول مناظره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا زمان زیادی باقی نمانده، به نظر می‌رسد نوسانات بیت کوین با توجه به این مذاکرات همچنان ادامه دار باشد. اولین دور از سه دور مناظره‌ی انتخابات آمریکا قرار است بامداد فردا ساعت ۴٫۳۰ دقیقه برگزار شود و انتظار می‌رود نتیجه‌ی این مناظره تاثیر زیادی را بر روی بازارهای جهانی داشته باشد.

در این مناظره قرار است بر روی مسائل مختلفی از جمله دادگاه عالی آمریکا،‌ سابقه‌ی سیاسی ترامپ و بایدن، و همچنین ویروس کرونا صحبت به عمل آید. این در حالی است که روز گذشته دولت آمریکا بسته‌ی ۲٫۲ بیلیارد دلاری را برای مقابله با ویروس کرونا معرفی کرد و به نظر می‌رسد دولت ترامپ بتواند مناظره‌ی روز آینده را کنترل کند.

با این حال، قیمت بیت کوین که طی روزهای گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده به نظر می‌رسد تاثیر بسیار زیادی از مناظره‌ی فردا صبح این دو شخص بگیرد. حال این که قرار است بعد از مناظره قیمت بیت کوین به چه صورتی باشد مشخص نیست اما می‌توان انتظار افزایش یا کاهش قیمت را در صورت اتفاق غیر منتظره‌ای شاهد باشیم.

بیت کوین در حالی نوسانات فعلی را تجربه می‌کند که پیشتر قیمت این ارز دیجیتال حتی به بالاتر از ۱۲ هزار دلار نیز رسید اما در نهایت بر روی ۱۱ هزار دلار ثابت ماند. با این حال، هنوز هم کسی از آینده‌ی این ارز دیجیتال خبر ندارد و می‌توان انتظار داشت که به زودی اتفاقات غیر منتظره‌ای برای بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال رخ دهد.

در هرحال، شما کاربران می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن خرید متفاوتی را تجربه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…