خانه اخبار بیت کوین همچنان در بازه‌ی قیمتی ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلاری معامله می‌شود

بیت کوین همچنان در بازه‌ی قیمتی ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلاری معامله می‌شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
597
بیت کوین همچنان در بازه‌ی قیمتی 11 هزار و 500 دلاری معامله می‌شود

در حالی که هنوز تکلیف بسته‌ی حمایتی دولت آمریکا برای ویروس کرونا به طور کامل مشخص نشده است، قیمت ارز دیجیتال بیت کوین همچنان در بازه‌ی زمانی ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلاری معامله می‌شود.

بیت کوین در حالی به قیمت ۱۱ هزار و ۵۳۲ دلاری رسیده که آخرین بار قیمت این ارز دیجیتال در روز پنج شنبه به چنین بازه‌ای دست یافته بود. یکی از دلایلی که بیت کوین با افزایش قیمت مواجه شد، امید بسیاری از سرمایه گذاران مبنی بر تصویب بسته‌ی حمایتی دولت آمریکا از ویروس کرونا بوده است.

به هر حال بحث و تبادل نظر در مورد ویروس کرونا و تصویب بسته‌ی حمایتی این ویروس طی ماه‌های گذشته در دولت آمریکا بسیار شدید پیگیری می‌شود و هنوز نیز به هیچ نتیجه‌ای نرسیده است. دولت ترامپ با نانسی پلوسی رابطه‌ی خوبی ندارد و بعید به نظر می‌رسد تا بعد از انتخابات آمریکا این بسته مورد تصویب این دولت قرار بگیرد.

از طرفی دیگر، انتخابات آمریکا نیز تاثیر بسزایی بر روی قیمت بیت کوین دارد. قیمت طلا طی روزهای گذشته با کاهش مواجه شده و دلار نیز ارزش خود را از دست داده است. اما تمامی این اتفاقات باعث کاهش قیمت بیت کوین نشده‌اند و این ارز دیجیتال فعلا و با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد. باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید آیا بیت کوین می‌تواند قیمت ۱۲ هزار دلار را پشت سر بگذارد؟ پیش‌بینی‌های شکل گرفته که تاکنون این قیمت را دور از دسترس نمی‌دانند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…