خانه اخبار بیت کوین پس از دو سال قیمت ۱۴ هزار دلاری را نیز رد کرد

بیت کوین پس از دو سال قیمت ۱۴ هزار دلاری را نیز رد کرد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
691
بیت کوین پس از دو سال قیمت 14 هزار دلاری را نیز رد کرد

بعد از این که در ماه مارس قیمت بیت کوین به ۳ هزار و ۷۰۰ دلار رسید، حالا بیت کوین سالی بی نظیر را شروع کرده و قیمت آن به ۱۴ هزار دلار رسیده است. بیت کوین آخرین بار در ماه ژانویه ۲۰۱۸ به این قیمت دست یافته بود که حالا بعد از دو سال توانسته بار دیگر به این قیمت دست یابد.

حالا دیگر پیش بینی قیمت بیت کوین کمی سخت‌تر شده است. دیگر به طور قاطع نمی‌توان گفت که بیت کوین قرار است تا به چه قیمتی برسد. علاوه بر این، این افزایش قیمت در جایی خود را پررنگ‌تر نشان می‌دهد که بدانیم شاخص دلار نیز با افزایش روبه‌رو شده است. این در حالی است که پیشتر با کاهش شاخص دلار شاهد افزایش قیمت بیت کوین بودیم و حالا به نظر می‌رسد این روند دیگر همانند گذشته نیست.

آمار و ارقام منتشر شده همگی حاکی از این هستند که اگر بیت کوین همچنان بر روی قیمت ۱۴ هزار دلاری بماند،‌ احتمال رسیدن قیمت این ارز دیجیتال به ۱۶ و ۱۷ هزار دلار نیز وجود دارد و این دو قیمت، نقطه‌ی مقاومتی بعدی این ارز دیجیتال خواهند بود.

از طرفی دیگر، در صورتی که بیت کوین با کاهش شدید قیمت روبه‌رو شود، دو نقطه‌ی ۱۱ هزار ۴۰۰ و ۱۱ هزار و ۸۰۰ دلاری نقاط حائز اهمیت هستند و در صورت شکسته شدن این نقاط،‌ احتمال کاهش قیمت بیت کوین به طرز شدیدتری وجود دارد.

به هر حال، این دو نقطه‌ در صورت افزایش یا کاهش قیمت را به یاد داشته باشید چرا که این نقاط، نقاط حیاتی برای این ارز دیجیتال دوست داشتنی هستند. در کنار این موضوع، نباید فراموش کنیم بیت کوین سابقه‌ی رسیدن به قیمت ۲۰ هزار دلاری را نیز داشته و بعید نیست همچنان شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال باشیم. نظر شما چیست؟ بیت کوین در نهایت به چه قیمتی خواهد رسید؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…