خانه اخبار پیروزی جو بایدن نیز قیمت بیت کوین را پایین نیاورد

پیروزی جو بایدن نیز قیمت بیت کوین را پایین نیاورد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
672
پیروزی جو بایدن نیز قیمت بیت کوین را پایین نیاورد

هفته‌ی گذشته هفته‌ی نسبتا عجیبی در دنیای سیاست بود. اگر چه خوب یا بد بودن هفته‌ی گذشته در دنیای سیاست بستگی به سلیقه‌ و نظر هر کسی دارد، بیت کوین از طرفی دیگر هفته‌ی خوبی را پشت سر گذاشت و نمی‌توان منکر این موضوع شد.

ارز دیجیتال بیت کوین در هفته‌ی گذشته با افزایش ۸٫۵ درصدی روبه‌رو شده است و در حوالی قیمت ۱۵ هزار دلار معامله می‌شود. این برای اولین بار است که قیمت این ارز دیجیتال به مدت ۱۰۰ روز پیاپی بالاتر از ۱۰ هزار دلار باقی مانده است. قیمت فعلی این ارز دیجیتال باعث شده تا بسیاری به پیش بینی قیمت جدید دست بزنند و نیم نگاهی نیز به اتفاقات پیرامون سال ۲۰۱۶ بیندازند.

در سال ۲۰۱۶ و قبل از انتخابات آمریکا نیز بیت کوین قیمت ثابتی را تجربه می‌کرد و پس از مشخص شدن رییس جمهور با افزایش شدید قیمت همراه شد. اما در حال حاضر بیت کوین روند ثابتی را در نظر گرفته و مشخص نیست آیا رییس جمهور شدن جو بایدن می‌تواند همان اتفاقات سال ۲۰۱۶ و به خصوص سال ۲۰۱۷ را رقم بزند یا خیر؟

البته بیت کوین تنها موضوعی نیست که می‌توان آن را به انتخابات آمریکا ربط داد. تکنولوژی بلاک چین نیز نقش مهمی در این انتخابات داشت به طوری که رسانه‌ی اسوشیتد پرس اعلام کرد که از بلاک چین برای جلوگیری از هک نتایج انتخابات استفاده کرده است. به هر حال، انتخابات آمریکا نیز به اتمام رسید و باید منتظر ماند و دید واکنش بازارهای مختلف از جمله ارز دیجیتال به رییس جمهور شدن جو بایدن چه خواهد بود؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…