خانه اخبار انتخابات آمریکا در هر صورت باعث افزایش قیمت بیت کوین می‌شود

انتخابات آمریکا در هر صورت باعث افزایش قیمت بیت کوین می‌شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
736
انتخابات آمریکا در هر صورت باعث افزایش قیمت بیت کوین می‌شود

مکس کیزر، یکی از شناخته‌ شده‌ترین افراد حال حاضر دنیای وال استریت و همچنین ارز دیجیتال پس از گذشت بیت کوین از قیمت ۱۳ هزار دلاری اعلام کرده است که انتخابات آمریکا در هر صورت باعث افزایش قیمت بیت کوین می‌شود هرچند این افزایش شاید در هر سناریو کمی متفاوت باشد.

البته مکس کیزر تنها در مورد انتخابات آمریکا صحبت نکرده است. به عنوان مثال، وی ورود پی پال به دنیای ارزهای دیجیتال و بیت کوین را منطقی توصیف کرده است. به گفته‌ی او، اگر پی پال وارد دنیای ارزهای دیجیتال نمی‌شود، خیلی زود با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شد چرا که بیت کوین در حال همه گیر شدن است.

به گفته‌ی مکس کیزر، انتخابات آمریکا بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار خواهد بود، اما چه ترامپ چه بایدن پیروز انتخابات شوند، هر دو باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهند شد. به گفته‌ی او، در صورتی که بایدن پیروز انتخابات آمریکا شود، افزایش قیمت بیت کوین به صورت ناگهانی رخ خواهد داد. از سمت و سویی دیگر، در صورت پیروزی ترامپ، بیت کوین افزایش قیمت خواهد داشت اما این افزایش قیمت با روندی آهسته صورت می‌گیرد.

بیت کوین در ماه‌های گذشته روندی نوسانی را به خود گرفته بود به طوری که قیمت این ارز دیجیتال بالاتر از ۱۲ هزار دلار نمی‌رفت. اما طی روزهای گذشته این ارز دیجیتال نیز موفق شد به قیمت بالاتر از ۱۲ هزار دلار دست یابد و در نهایت توانست قیمت ۱۳ هزار دلار را نیز بشکند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…