خانه اخبار قیمت بیت کوین بعد از هک شدن شرکت KuCoin دست نخورده باقی ماند

قیمت بیت کوین بعد از هک شدن شرکت KuCoin دست نخورده باقی ماند

2 ثانیه خوانده شده
0
0
641
قیمت بیت کوین بعد از هک شدن شرکت KuCoin دست نخورده باقی ماند

روز گذشته، شرکت KuCoin رسما اعلام کرد که تحت حمله‌ی امنیتی قرار گرفته است و ۱۵۰ میلیون دلار از دارایی‌های این شرکت کاملا تحث تاثیر این حمله قرار گرفت. این حمله‌ی امنیتی ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتر، ERC20  را تحت تاثیر خود قرار داد و کلیدهای امنیتی آن‌ها فاش شد.

بر همین اساس، انتظار می‌رفت که قیمت بیت کوین باتوجه به این حمله‌ی امنیتی با کاهش شدیدی روبه‌رو شود اما هیچ گونه تغییری در وضعیت این ارز دیجیتال صورت نگرفت. پیش از این، حملات هکی صورت گرفته بر روی ارزهای دیجیتال باعث کاهش قیمت آن‌ها شده بود اما این بار به نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ نداد.

به گفته‌ی شرکت مورد اشاره، بیش از ۱۵۰ میلیون از دارایی‌های این شرکت مورد سرقت هکرها قرار گرفته است. شرکت به صورت رسمی اعلام کرده که در حال همکاری با بلاک چین و همچنین مقامات رسمی است تا بتواند منشا این حمله را به طور کامل و دقیق پیگیری کند.

در حالی که مقدار بسیار کمی از مبالغ هک شده بر روی ارز دیجیتال بیت کوین قرار داشته، بسیاری از این مبالغ توکن‌های ERC 20 بوده است. به هر حال، بیت کوین که طی روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت بوده همچنان در بازه‌ی قیمتی ۱۰ هزار دلاری معامله می‌شود و ارزش آن به ۱۰ هزار و ۷۰۰ دلار رسید.

عدم تغییر قیمت بیت کوین با توجه به چنین حمله‌ی بزرگی را می‌توان به روند افزایشی قیمت این ارز دیجیتال نسبت دارد. به نظر می‌رسد بیت کوین تصممی ندارد به این زودی‌ها روند کاهشی را به خود بگیرد و احتمالا طی روزهای آینده نیز بالاتر از قیمت ۱۰ هزار دلاری معامله می‌شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…