خانه اخبار قیمت بیت کوین با کاهش ۵۰۰ دلاری در روز گذشته مواجه شد

قیمت بیت کوین با کاهش ۵۰۰ دلاری در روز گذشته مواجه شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
889
ارز دیجیتال

بیت کوین که به تازگی به قیمت ۱۲ هزار دلاری دست یافته بود حالا با کاهش ۵۰۰ دلار روبه‌رو شد تا بار دیگر ثابت شود رسیدن به قیمت ۱۲ هزار دلاری برای این ارز دیجیتال کمی به زمان بیشتری نیاز دارد.

به نظر می‌رسد در حال حاظر که ارزش این ارز دیجیتال به ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلار رسیده، فعلا با همین قیمت طی روزهای آینده روبه‌رو خواهیم شد. براساس گفته‌های کارشناسان ارز دیجیتال، قیمت ۱۲ هزار دلاری کمی برای آن هم اکنون زیادی است و قیمت ۱۱ هزار و ۷۰۰ دلار مناسب‌تر به نظر می‌رسد.

البته برخی دیگر از کارشناسان معتقند که قیمت بیت کوین می‌تواند حتی تا ۱۳ هزار دلار نیز برسد. به گفته‌ی کارشناسان با نگاهی به بازه‌ی زمانی کوتاه بیت کوین می‌توان آینده‌ی این ارز دیجیتال را تا حدی پیش بینی کرد. افزایش نرخ بیت کوین و کاهش چند درصدی آن در سال ۲۰۲۰ به مراتب اتفاق اتفاده است. به گفته‌ی برخی از کارشناسان، در صورتی که مقاومت ۱۲ هزار دلاری بیت کوین شکسته شود، می‌توان به راحتی به فکر قیمت ۱۳ هزار دلاری نیز بود.

22ec767440976bfff25dc3bc5bbcd9ec 1024x463 قیمت بیت کوین با کاهش 500 دلاری در روز گذشته مواجه شد

حالا به نظر می‌رسد تمرکز بیشتر فعالان بازارهای ارز دیجیتال بر روی قیمت ۱۲ هزار دلاری بیت کوین باشد و شاید با رد شدن از این قیمت بتوانیم قیمت ۱۳ هزار دلاری را نیز شاهد باشیم. علاوه بر این، قیمت ۱۳ هزار دلاری می‌تواند بالاترین قیمت درج شده‌ی بیت کوین پس از قیمت باورنکردنی آن در سال ۲۰۱۷ باشد که به ۲۰ هزار دلار رسید.

شما کاربران محترم می‌توانید برای خرید کالاهای دیجیتال از جمله گیفت کارت‌ به وب‌سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…