خانه اخبار بیت کوین بار دیگر قیمت ۱۵ هزار ۵۰۰ دلاری خود را پس گرفت

بیت کوین بار دیگر قیمت ۱۵ هزار ۵۰۰ دلاری خود را پس گرفت

0 ثانیه خوانده شده
0
0
543
بیت کوین بار دیگر قیمت 15 هزار 500 دلاری خود را پس گرفت

بعد از این که طی روزهای گذشته فشار فروش ارز دیجیتال بیت کوین بالا رفته بود، این ارز دیجیتال بار دیگر قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ دلاری خود را پس گرفت. اگرچه کسانی که بیت کوین را فروخته بودند درصد زیادی از این ارز دیجیتال را داشتند، اما این معنای بدی نمی‌تواند برای آینده این ارز دیجیتال داشته باشد.

معمولا بعد از این که مقدار زیادی از بیت کوین به فروش می‌رسد، بیت کوین روند افزایشی خود را مجددا آغاز می‌کند چرا که دیگر کسی به فکر فروش بیت کوین نخواهد بود. حتی اگر افراد به دنبال فروش بیت کوین باشند، مقدار بیت کوین فروخته شده طبیعتا در مقایسه‌ با قبل نیست و مقدار آن بسیار کمتر است.

بیت کوین که در نهایت توانست به قیمت ۱۶ هزار دلاری دست یابد، طی روزهای گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده است و مشخص نیست در حال حاضر آینده‌ی این ارز دیجیتال به چه شکل خواهد شد. سرگردمی‌های ایجاد شده پیرامون انتخابات آمریکا نیز در این موضوع دخیل بوده است.

بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین خریداری شده‌ی خود را در حال انتقال به کیف‌های پول دیجیتالی شخصی هستند. این بدان معناست که آن‌ها قصد دارند تا مدت زمان زیادی بیت کوین را نگه دارند.

بازار ارزهای دیجیتال ریسک پذیری زیادی دارد و معمولا کسانی در این بازار سرمایه‌گذاری می‌کنند که علم و آگاهی زیادی دارند. شما نیز می‌توانید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید اما حتما قبل از انجام هر کاری اطلاعات بیشتری را در مورد آن به دست آورید. شما همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر هر روز خبرهای جدید ارز دیجیتال را از بلاگ خبری توکاکی دنبال کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…