خانه اخبار پیش بینی قیمت بیت کوین؛‌ اگر اصلاح ادامه یابد رسیدن به قیمت بالاتر سخت می‌شود

پیش بینی قیمت بیت کوین؛‌ اگر اصلاح ادامه یابد رسیدن به قیمت بالاتر سخت می‌شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
734
پیش بینی قیمت بیت کوین؛‌ اگر اصلاح ادامه یابد رسیدن به قیمت بالاتر سخت می‌شود

بیت کوین پس از آن که در نهایت به قیمت ۱۹ هزار دلاری رسید، با کاهش شدیدی همراه شد و در نهایت در قیمت ۱۶ هزار دلاری آرام گرفت. این ارز دیجیتال محبوب در حال حاضر بین دو قیمت ۱۶ و ۱۷ هزار دلار در نوسان است و مشخص نیست که آیا در نهایت می‌تواند به قیمت ۱۸ هزار دلار برسد یا خیر. به همین علت و در صورتی که نتواند قیمت ۱۸ هزار دلار را پس بگیرد، شاید با کاهش شدیدتر قیمت روبه‌رو شود.

بیت کوین در سال ۲۰۱۷ نیز شرایطی مشابه را تجربه کرد. قیمت این ارز دیجیتال در آن سال به ۲۰ هزار دلار رسید و با چندین بار کاهش قیمت به ۱۳ هزار دلار رسید. روند فعلی نیز تفاوت آن‌چنانی با سال ۲۰۱۷ ندارد و شاید در آینده‌ای نه چندان دور و در صورتی که بیت کوین نتواند قیمت ۱۸ هزار دلار را پس بگیرد، شاهد کاهش قیمت این ارز دیجیتال به همان محدوده‌ی ۱۳ هزار دلاری باشیم.

بیت کیون در دوازده سال عمر خودش تاکنون نوسانات زیادی را تجربه کرده است اما هیچ وقت نتوانسته رکورد سال ۲۰۱۷ را بشکند. بسیاری از سرمایه گذاران بر این عقیده بودند که این ارز دیجیتال به زودی به قیمت ۲۰ هزار دلار خواهد رسید اما همچنان این قیمت نیز به نظر دور از دسترس می‌رسد.

در نهایت، اگر به دنبال خرید ارز دیجیتال بیت کوین هستید لازم است با اگاهی کاملی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید. شما همچنین می‌توانید به صورت روزانه اخبار ارز دیجیتال را از بلاگ خبری توکاکی دنبال کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…