خانه اخبار بیت کوین به قیمت ۱۶ هزار دلار نزدیک‌تر شد

بیت کوین به قیمت ۱۶ هزار دلار نزدیک‌تر شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
542
بیت کوین به قیمت 16 هزار دلار نزدیک‌تر شد

بیت کوین که این روزها به نظر می‌رسد روند افزایشی خود را به شکلی غیر قابل باور شروع کرده باشد، با رسیدن به قیمت ۱۵ هزار و ۹۶۰ دلار، بار دیگر به رکورد ۱۶ هزار دلاری نزدیک شد تا همچنان شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال باشیم. البته این پایان ماجرا نبوده چرا که ارز دیجیتال اتریوم نیز روند افزایشی خود را شروع کرده است؛ ارزی که طی ماه‌ گذشته بر خلاف بیت کوین روند نامناسبی را طی می‌کرد و نواسانات زیادی را تجربه کرد.

به گفته‌ی کارشناسان، بیت کوین می‌تواند باعث افزایش قیمت اتریوم نیز شود. از طرفی دیگر، دو دلیل محکم برای افزایش قیمت اتریوم وجود دارد. دلیل اول، معرفی نسخه‌ی دوم این ارز دیجیتال بوده که قرار است اطلاعاتی در مورد آن به زودی منتشر شود. دلیل دوم، رد کردن اتریوم از نقطه‌ی مقاومتی خود بوده است که می‌تواند حاکی از این موضوع باشد که این ارز دیجیتال نیز با افزایش قیمت شدیدی روبه‌رو خواهد شد.

طی ۲۰ روز گذشته، بیت کوین با افزایش قیمت ۳۳ درصدی رو به رو شده است، این ارز دیجیتال پس از شکسته شدن قیمت ۱۳ هزار دلاری همچنان و با قدرت روند افزایشی خود را پیش گرفت حتی انتخابات کشور امریکا نیز نتوانسته فعلا تاثیری را بر روی این ارز دیجیتال بگذارد.

افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن آن به بالاتر از ۱۵ هزار دلار می‌تواند نوید این موضوع را دهد که دیگر ارزهای دیجیتال نیز با پیشرفت محسوسی مواجه خواهند شد. به همین علت، پیش بینی می‌شود اتریوم نیز روند افزایشی خود را ادامه دهد و باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود آیا اتریوم نیز همانند بیت کوین با افزایش قیمت مواجه می‌شود؟ به هر حال، دنیای ارزهای دیجیتال ریسک زیادی را می‌پذیرد و تنها در صورتی وارد آن شوید که از علم و آگاهی زیادی در مورد آن برخوردار هستید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…