خانه اخبار بیت کوین همچنان قیمت ۱۲ هزار دلار را پس می‌زند؛ آینده این ارز دیجیتال چیست؟

بیت کوین همچنان قیمت ۱۲ هزار دلار را پس می‌زند؛ آینده این ارز دیجیتال چیست؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
860
بیت کوین آینده

بیت کوین که برای اولین بار در ۱۰ روز گذشته توانست به قیمت ۱۲ هزار دلاری دست یابد، به صورت مداوم این قیمت را رد می‌کند و بار دیگر به بازه‌ی قیمتی ۱۱ هزار دلار می‌رسد. در حالی که کارشناسان آینده کوتاه مدت این ارز دیجیتال را مثبت ارزیابی کرده‌اند اما کمتر کسی می‌تواند آینده‌ی بلند مدت آن را پیش بینی کند.

هنگامی یک ارز دیجیتال در چند روز به صورت متوالی بر روی مقاومت خود می‌رود و کمی باز می‌گردد، معمولا در روزهای بعدی با افزایش شدید قیمت همراه می‌شود. این بدان معناست که فروشنده‌های ارز دیجیتال بیت کوین قدرت کافی را برای رساندن آن به قیمت بالاتر ندارند. بسیاری از کارشناسان معتقند که آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین در همان بازه‌ی قیمتی ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلاری تا ۱۲ هزار دلار باقی خواهد ماند. به نظر می‌رسد اگر قیمت بیت کوین پایین‌تر از ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلار نیاید، حالت فعلی بازار حفظ می‌شود.

از سویی دیگر، بسیاری از کارشناسان آینده‌ی کوتاه مدت بیت کوین را آینده‌ای مثبت ارزیابی کرده‌اند. به گفته‌ی کارشناسان، طی روزهای آینده شاهد افزایش قیمت سنگین بیت کوین خواهیم بود. پیش بینی‌های افزایش قیمت بیت کوین نیز بیشتر بر پایه و اساس ساختار بلندمدت این ارز دیجیتال صورت گرفته است.

به هر حال، از زمانی که ارز دیجیتال بیت کوین در سال ۲۰۱۷ قیمت باورنکردنی ۲۰ هزار دلاری خود را تجربه کرد و از زمانی که در سال ۲۰۱۸ قیمت بسیار پایین ۳ هزار دلاری را شاهد بودیم، اتفاقات زیادی در دنیای ارز دیجیتال رخ داده است. بالاترین قیمت بیت کوین بعد از سال ۲۰۱۷ به ماه جولای سال جاری میلادی بر می‌گردد که توانست به قیمت ۱۴ هزار دلار برسد اما این روند ادامه دار نبود و باید منتظر ماند دید و آیا باز هم شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتال محبوب خواهیم بود یا نه؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…