خانه اخبار بیت کوین آماده افزایش قیمت است اما فقط یک مورد جلوی آن را گرفته است

بیت کوین آماده افزایش قیمت است اما فقط یک مورد جلوی آن را گرفته است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
735
بیت کوین آماده افزایش قیمت است اما فقط یک مورد جلوی آن را گرفته است

طی هفته‌ای که گذشت بیت کوین توانست سطح مقاومتی ۱۰ هزار و ۶۵۰ دلاری و ۱۰ هزار و ۸۰۰ دلاری را بشکند. این ارز دیجیتال حتی توانست از قیمت ۱۱ هزار دلاری نیز برای مدتی عبور کند و به نظر می‌رسد با سطح مقاومتی دلار را هم پشت سر گذاشته است.

بیت کوین هفته‌ی گذشته را در حالی به اتمام رساند که با افزایش قیمت تا ۱۱ هزار و ۱۷۶ دلار نیز روبه‌رو شد اما پس از آن با کمی کاهش قیمت مواجه شد. براساس گفته‌های کارشناسان ارز دیجیتال، به نظر می‌رسد قیمت ۱۰ هزار و ۸۰۰ دلاری یکی از نقطه‌های حساس بیت کوین به شمار می‌رود چرا که این نقطه به عنوان نقطه‌ی حمایتی در نظر گرفته می‌شود.

براساس پیش بینی‌های صورت گرفته، قیمت ۱۱ هزار و ۲۰۰ دلار به عنوان نقطه‌ی مقاومتی بیت کوین تلقی می‌شود و به نظر می‌رسد در صورتی که بیت کوین بتواند این نقطه را هم پشت سر بگذارد، با افزایش شدید قیمت طی روزهای آینده روبه‌رو خواهد شد.

از طرفی دیگر، اگر بیت کوین نتواند به قیمت بالای ۱۱ هزار دلاری دست یابد، شاهد حمایت کاربران خود را از دست بدهد و در این صورت ممکن است با کاهش قیمت روبه‌رو شود.

به هر حال، دنیای ارزهای دیجیتال ریسک زیادی دارد و سرمایه ‌گذاری در آن باید با علم و دانش بالایی انجام شود. شما برای خرید گیفت کارت و همچنین کالای دیجیتال می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. همچنین برای مطالعه‌ی روزانه اخبار ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنیم وب‌سایت توکاکی را دنبال کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…