خانه اخبار قیمت بیت کوین هر روز در حال نزدیک‌تر شدن به قیمت ۱۲ هزار دلاری است

قیمت بیت کوین هر روز در حال نزدیک‌تر شدن به قیمت ۱۲ هزار دلاری است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
692
قیمت بیت کوین هر روز در حال نزدیک‌تر شدن به قیمت 12 هزار دلاری است

از آن‌جایی که قیمت بیت کوین در هفته‌ی گذشته روند نزولی را شاهد بود، بسیاری بر این عقیده بودند که بیت کوین نقطه‌ی حمایتی ۱۱ هزار و ۲۰۰ دلاری خود را می‌شکند. اما خوش‌بختانه برای بسیاری نقطه‌ی حمایتی ۱۱ هزار و ۲۰۰ دلاری شکسته نشد و به نظر می‌رسد بیت کوین به زودی به قیمت ۱۲ هزار دلاری دست یابد.

براساس آمار و ارقام منتشر شده می‌توان گفت که نقطه‌ی حمایتی بعدی بین قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ و ۱۲ هزار دلار رخ خواهد داد. این در حالی است که نقطه‌ی ۱۱ هزار و ۲۰۰ دلاری حتما باید در همین حالت باقی بماند و هر گونه قیمت زیر این نقطه‌ی حمایتی باعث کاهش شدید قیمت بیت کوین خواهد شد.

قیمت بیت کوین هر روز در حال نزدیک‌تر شدن به قیمت 12 هزار دلاری است 1024x517 قیمت بیت کوین هر روز در حال نزدیک‌تر شدن به قیمت 12 هزار دلاری است

با این حال دو سناریوی مختلف گاوی و خرسی برای آینده‌ی بیت کوین در نظر گرفته شده است. در سناریوی گاوی، کاهش قیمت از ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلار به ۱۱ هزار و ۲۰۰ دلار پیش بینی می‌شد که همین اتفاق نیز طی دو سه روز گذشته رخ داده است. گفته می‌شود در این سناریو نقطه‌ی صعود بعدی قیمت ۱۱ هزار و ۷۰۰ دلار باشد.

در سناریوی خرسی، گفته می‌شود که قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ دلار نقطه‌ی آخر بیت کوین خواهد بود و بعد از آن شاهد کاهش قیمت این ارز دیجیتال هستیم. البته با توجه به کاهش ارزش دلار و اتفاقات رخ داده در دنیا، این سناریو کمی بعید به نظر می‌رسد. با این حال، در صورتی که قیمت بیت کوین حتی از ۱۱ هزار دلار هم کمتر شود، احتمالا شاهد قیمت‌های ۱۰ هزار و ۱۰۰ دلاری و ۶ هزار و ۶۰۰ دلاری خواهیم بود.

در هر حال، دنیای ارزهای دیجیتال هر روز با نوسانات زیادی روبه‌رو می‌شود و احتمال این که هر اتفاقی بیفتد زیاد است. با این حال، همیشه سعی کنید با آگاهی و دانش زیادی در این گونه بازارها سرمایه گذاری کنید. شما می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…