خانه اخبار ارزش مالی بیت کوین حالا بیشتر از شرکت‌های اینتل و کوکا کولا است

ارزش مالی بیت کوین حالا بیشتر از شرکت‌های اینتل و کوکا کولا است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
973
ارزش مالی بیت کوین حالا بیشتر از شرکت‌های اینتل و کوکا کولا است

بعد از افزایش باورنکردنی قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در ماه گذشته‌ی میلادی، ارزش مالی این ارز دیجیتالی حالا بیشتر از شرکت‌هایی نظیر اینتل و کوکا کولا شده است.

بعد از این که در ماه جولای ارزش مالی بیت کوین به بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار رسید، این افزایش قیمت همچنان ادامه یافت به طوری که ارزش مالی این ارز دیجیتالی حالا به ۲۰۷ میلیارد دلار رسیده است. این در حالی است که پیش از نوشتن این خبر، ارزش مالی بیت کوین حتی به قیمت باورنکردنی ۲۲۲ میلیارد دلار نیز رسیده بود.

اگر بخواهیم مقایسه‌ای را با دیگر شرکت‌های مطرح داشته باشیم می‌توانیم دو شرکت اینتل و کوکا کولا را نام ببریم. بر اساس اطلاعات منتشر شده و تا پایان ماه جولای، ارزش دو شرکت اینتل و کوکا کولا به ترتیب ۲۰۳ و ۲۰۲ میلیارد دلار بوده است.

شرکت اینتل، که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیای تکنولوژی محسوب می‌شود، بعد از اعلام نتایج ناامید کننده‌ی خود در ربع مالی سوم سال با ارزش ۲۵۹ میلیارد دلار تا تاریخ ۲۲ جولای، شاهد کاهش چشمگیر ارزش شرکت خود تا ۲۰۳ میلیارد دلار شد.

BlockTowers CIO Predicts Hyperinflation Could Send Bitcoin Parabolic 1024x682 ارزش مالی بیت کوین حالا بیشتر از شرکت‌های اینتل و کوکا کولا است

البته این اولین باری نیست که ارزش مالی شرکت اینتل پایین‌تر از ارز دیجیتالی بیت کوین می‌آید. در سال ۲۰۱۷ و در زمانی که قیمت بیت کوین به قیمت باورنکردنی ۲۰ هزار دلار رسیده بود، ارزش مالی بیت کوین به بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار رسید تا از اینتل ۲۲۰ میلیارد دلاری پیشی بگیرد.

شرکت کوکا کولا نیز که شرکتی در زمینه‌ی نوشیدنی‌های گازدار محسوب می‌شود به خاطر وضعیت بحران جهانی ویروس کرونا بیش از ۹۰ میلیارد دلار تا ماه مارس از ارزش‌هایش کاسته شده است. بر اساس گزارش‌های منشتر شده، این کاهش قیمت رکوردی در شرکت کوکاکولا محسوب می‌شود چرا که در مدت زمان ۳۰ روزه، این شرکت با چنینش کاهش قیمتی هرگز مواجه نشده است.

به هر حال، افزایش قیمت بیت کوین در ماه گذشته میلادی سر و صدای زیادی را به راه انداخته است. اما سوال اصلی اینجا پیش می‌آید که آینده‌ی این ارز دیجیتال به چه شکل خواهد بود و آیا اینتل و کوکا کولا به عنوان مثال همچنان ارزش کمتری نسبت به بیت کوین خواهند داشت یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…