خانه اخبار بیت کوین در روز گذشته بیشترین سختی شبکه را از سال ۲۰۱۱ تاکنون تجربه کرده است

بیت کوین در روز گذشته بیشترین سختی شبکه را از سال ۲۰۱۱ تاکنون تجربه کرده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
672
بیت کوین در روز گذشته بیشترین سختی شبکه را از سال 2011 تاکنون تجربه کرده است

براساس آمار منتشر شده، ارز دیجیتال بیت کوین در روز گذشته برای اولین بار در ده سال اخیر، بیشترین مقدار سختی شبکه را تجربه کرده است. آمار منتشر شده حاکی از این است که مقدار سختی شبکه بیت کوین تا ۱۶ درصد بوده است.

پیش بینی‌های صورت گرفته حکایت از این موضوع داشتند که بیت کوین مقدار سختی ۱۳ درصدی را تجربه خواهد کرد. اما این مقدار در روز گذشته کمی بالاتر رسید و به ۱۶ درصد دست یافت. با این حال،‌ اگر به مهر ماه سال ۲۰۱۱ برگردیم به مقدار سختی استخراج ۱۸ درصدی نیز برخواهیم خورد.

استخراج یا همان سختی شبکه معمولا بعد از هر ۲۰۱۶ بلاک رخ می‌دهد و باعث می‌شود تا ماینرها کار بسیار سختی برای استخراج بیت کوین داشته باشند. در حال حاضر، مقدار پیش بینی استخراج بعدی شبکه به بیش از ۱۶ درصد پیش بینی شده است. این نشان دهنده‌ی این است که اتفاقات اخیر تاثیر زیادی بر روی سختی استخراج آینده‌ی بیت کوین نخواهد داشت.

با این حال، این خبر نیز باعث نشد تا قیمت بیت کوین تغییر زیادی را داشته باشد. بیت کوین فعلا در بازه‌ی قیمتی ۱۳ هزار دلاری در حال چرخش است و باید منتظر ماند و دید آینده‌ی این ارز دیجیتال به چه شکلی پیش خواهد رفت. نظر شما چیست؟ آیا بیت کوین می‌تواند به قیمت بالاتری دست یابد یا انتخابات آمریکا تاثیر زیادی بر روی آن خواهد گذاشت؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…