خانه اخبار کاهش ارزش دلار در سه ماهه‌ی دوم سال میلادی می‌تواند بیت کوین را به میانگین ۲۸۸ هزار دلاری برساند

کاهش ارزش دلار در سه ماهه‌ی دوم سال میلادی می‌تواند بیت کوین را به میانگین ۲۸۸ هزار دلاری برساند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
718
کاهش ارزش دلار در سه ماهه‌ی دوم سال میلادی می‌تواند بیت کوین را به میانگین 288 هزار دلاری برساند

در پستی که جرون بلاک لند، یکی از کارشناسان مطرح ارز دیجیتال منتشر کرده، ارزش و رشد دلار در دو ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ با کاهش شدیدی همراه بوده است. میزان رشد دلار بر اساس نحوه‌ی سرعت پول در بازار و چگونگی انجام معاملات مشخص می‌شود و این روند طی ماه‌های گذشته اصلا خوب نبوده است. در واقع، ارزش یک پول با افزایش فعالیت‌های اقتصادی باید بیشتر شود اما چنین اتفاقی رخ نداده است.

یکی از مواردی که تاثیر بسزایی بر روی ارزش دلار گذاشته است، پاندمی کرونا بوده است. در واقع، هم اکنون نقدینگی بسیار زیادی در میان مردم آمریکا قرار دارد و همین مسئله می‌تواند باعث کاهش ارزش دلار شود. به گفته‌ی جرون بلاک لند، با نگاهی به اوراق بانکی خیلی راحت می‌توان این مسئله را متوجه شد.

همان‌طور که پیش از این نیز خبرهای متعددی را انتشار دادیم، کارشناسان بر این عقیده‌اند که کاهش ارزش دلار رابطه‌ی کاملا عکسی با قیمت بیت کوین دارد. به بیانی دیگر، کاهش ارزش قیمت دلار می‌تواند بر روی افزایش قیمت بیت کوین تاثیر بگذارد. به گفته‌ی کارشناسان، قیمت ۲۸۸ هزار دلاری بیت کوین را می‌توان به عنوان فاز پنجم نام برد هر چند شروع این مرحله هنوز مشخص نیست.

در هر حال، قیمت بیت کوین و ارزش آن هر روز در حال تغییر است و عوامل زیادی نیز بر روی آن تاثیر گذار هستند. سرمایه گذاری در دنیای ارز دیجیتال شاید در نگاه اول وسوسه کننده به نظر برسد اما به طور کلی ریسک بالایی داشته و باید با اطلاعات کامل وارد شد. شما می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…