خانه اخبار ارزش مالی بیت کوین حالا به ارزش مالی بانک آمریکا هم نزدیک‌تر شده است

ارزش مالی بیت کوین حالا به ارزش مالی بانک آمریکا هم نزدیک‌تر شده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
726
ارزش مالی بیت کوین حالا به ارزش مالی بانک آمریکا هم نزدیک‌تر شده است

آمارهای منتشر شده حکایت از این موضوع دارد که ارزش مالی بیت کوین حالا توانسته نزدیک به ارزش مالی بانک مرکزی آمریکا شود؛‌ آماری که در نگاه اول کمی خیره کننده به نظر می‌رسد.

براساس گزارش‌های منتشر شده ارزش مالی بیت کوین طی هفته‌ی گذشته به بیش از ۲۱۷ میلیارد دلار رسیده است. این در حالی است که ارزش مالی بانک آمریکا تقریبا نزدیک به ۲۲۶ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود که نشان دهنده‌ی آمار نزدیک میان این دو دارد.

در حالی که ارز دیجیتال بیت کوین طی سال‌های گذشته توانسته سر و صدای زیادی را به راه بیندازد، این ارز در چند ماه گذشته با رشد چشم گیری همراه بود به طوری که قیمت آن هم اکنون به بیش از ۱۱ هزار دلار می‌رسد و این روند همچنان هم ادامه دارد.

چند ماه پیش که ویروس کرونا توانست اقتصاد دنیا را تا حدی فلج کند، بانک آمریکا بیش از ۱۵۰ میلیون دلار را در اختیار دولت این کشور قرار داد. این در حالی است که در آن زمان ارزش مالی بیت کوین تنها ۱۴۵ میلیون دلار بود. اگر بخواهیم این آمار را با دیگر موارد مطرح مقایسه کنیم می‌توانیم به ثروت مالی مدیرعامل شرکت آمازون، جف بزوس نیز اشاره کنیم که گفته می‌شود ثروت وی بیش از ۱۴۰ میلیون دلار است.

در هر صورت، اخبار پیرامون بیت کوین با توجه به افزایش شدید قیمت این ارز دیجیتال در حال گسترش است و به نظر می‌رسد طولی نخواهد کشید تا شاهد قیمت ۱۲ هزار دلاری این ارز نیز باشیم. اما سوال اصلی اینجا پیش می‌آید که آیا قیمت این ارز به بالاترین حد خود یعنی ۲۰ هزار دلار سال ۲۰۱۷ می‌رسد یا نه؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…