خانه اخبار بیت کوین تنها ۲۰ دلار تا رکورد قیمتی خود فاصله دارد؛‌ احتمال رسیدن قیمت به ۲۵ هزار دلار

بیت کوین تنها ۲۰ دلار تا رکورد قیمتی خود فاصله دارد؛‌ احتمال رسیدن قیمت به ۲۵ هزار دلار

0 ثانیه خوانده شده
0
0
661
بیت کوین تنها 20 دلار تا رکورد قیمتی خود فاصله دارد؛‌ احتمال رسیدن قیمت به 25 هزار دلار

در ماه گذشته میلادی، اکثر ارزهای دیجیتال توانستند به بالاترین رکورد قیمتی خود دست یابند و بیت کوین نیز یکی از این ارزهای دیجیتال بود که توانست به رکورد قیمتی خود نزدیک و نزدیک‌تر شود. حالا پیش بینی کارشناسان بدین صورت است که بیت کوین می‌تواند به زودی به رکورد قیمتی ۲۵ هزار دلاری نیز دست یابد.

بیت کوین در روز گذشته توانست به قیمت ۱۹ هزار و ۸۵۰ دلاری دست یابد که تنها ۲۰ دلار تا فاصله‌ی رکورد قیمتی خود در سال ۲۰۱۷ فاصله دارد. با این حال، بسیاری از کارشناسان ارز دیجیتال معتقد هستند که بیت کوین توانسته رکورد سال ۲۰۱۷ را بشکند. این در حالی است که برخی دیگر معتقدند که بیت کوین برای رسیدن به رکورده همیشگی خود بهتر است به قیمت ۲۰ هزار دلاری دست یابد تا خیال همه را از این بابت راحت کند.

بسیاری از کارشناسان افزایش یک باره‌ی قیمت بیت کوین را به خاطر سرمایه گذاری شرکت‌های سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال می‌دانند. بسیاری دیگر، ورود افرادی که پول زیادی را راهی بیت کوین کرده اند عامل اصلی آن می‌دانند.

براساس گفته‌ی کارشناسان ارز دیجیتال، بیت کوین در صورتی که بتواند به قیمت ۲۰ هزار دلاری دست یابد احتمالا با فشار فروش همراه خواهد شد. اما این فشار موقتی خواهد بود و بیت کوین در سال ۲۰۲۱ قیمت ۲۵ هزار دلاری را هدف خود قرار خواهد داد. بر همین اساس، افزایش ۶۵ درصدی دارندگان بیت کوین در مقایسه با سال ۲۰۱۷ می‌تواند به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک بسزایی کند.

به هر حال، بازار ارزهای دیجیتال رسیک پذیری زیادی را می‌پذیرد و لازم است با آگاهی کاملی وارد آن شوید. از طرفی دیگر، اگر به دنبال اخبار روزانه‌ی ارزهای دیجیتال هستید پیشنهاد می‌کنیم بلاگ توکاکی را به صورت روزانه مرور کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…