خانه اخبار بیت کوین بالاترین قیمت خود را در دو سال و نیم اخیر تجربه کرد

بیت کوین بالاترین قیمت خود را در دو سال و نیم اخیر تجربه کرد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
888
بیت کوین بالاترین قیمت خود را در دو سال و نیم اخیر تجربه کرد

پایان ماه جولای برای ارز دیجیتالی بیت کوین خوش یمن بوده است. بیت کوین، که حالا یکی از پرتقاضاترین ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، ماه جولای میلادی را طوری به پایان رساند که طی دو سال و نیم اخیر با چنین قیمتی معامله نشده بود.

بیت کوین آخرین بار و در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ توانسته بود به قیمت نزدیک ۲۰ هزار دلاری برسد. از ماه دسامبر ۲۰۱۷ تا ماه میلادی که گذشت، هیچ گاه قیمت بیت کوین بالاتر از ۱۱ هزار دلار نرفته بود اما در ماه گذشته به ۱۱ هزار و ۶۲۰ دلار رسید. بعد از این که در ماه جوئن ۳ درصد از ارزش بیت کوین کم شد، این ارز دیجیتالی موفق شد تا در ماه جولای بیش از ۲۴ درصد افزایش قیمت داشته باشد.

Bitcoin Ends July at Highest Monthly Close Since 2017 Peak 1024x653 بیت کوین بالاترین قیمت خود را در دو سال و نیم اخیر تجربه کرد

افزایش قیمت بیت کوین در ماه جاری در حال رخ داده که نگاه کارشناسان در این مورد کمی متفاوت است. برخی از کارشناسان، افزایش بیشتر قیمت بیت کوین را طی ماه‌های آینده پیش بینی کرده‌اند در حالی که برخی دیگر، به سرمایه گذاران بیت کوین هشدار داد‌ه‌اند که امکان سقوط ارزش این پول دیجیتال وجود دارد.

به هر حال این طور گفته می‌شود که در صورتی بیت کوین بتواند در قیمت ۱۰ هزار دلار اصلاح شود و قیمت آن کمتر از ۱۰ هزار دلار نیاید، احتمالا افزایش شدید قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت وجود دارد. به هر حال، بازار ارزهای دیجیتال، بازار ریسکی‌ محسوب می‌شود و نمی‌توان با قاطعیت زیادی در مورد آن صحبت کرد.

شما چه فکر می‌کنید‌؟ آیا امکان افزایش قیمت بیت کوین و حتی رسیدن به همان مبلغ ۲۰ هزار دلار دو سال پیش ممکن است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…