خانه اخبار انتخابات آمریکا می‌تواند قیمت بیت کوین را به بالاترین حد ممکن برساند

انتخابات آمریکا می‌تواند قیمت بیت کوین را به بالاترین حد ممکن برساند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
821
انتخابات آمریکا می‌تواند قیمت بیت کوین را به بالاترین حد ممکن برساند

تحلیل‌گران شرکت Citigroup بر این عقیده‌اند که انتخابات آمریکا می‌تواند به طور مستقیم بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشد. انتخابات آمریکا که ماه آینده برگزار خواهد شد به طور کلی می‌تواند روند اقتصاد این کشور را دگرگون کند و در نتیجه باعث کاهش یا افزایش ارزش دلار و طلا شود و این دو مورد نیز به صورت مستقیم بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار هستند.

بیت کوین که در سال جاری تقریبا همراه با قیمت طلا روندی افزایشی یا کاهش را داشته هم اکنون بر روی قیمت ۱۰ هزار و ۱۰۰ دلاری قرار گرفته است. از طرفی دیگر، پاندمی کرونا نیز وضعیت اقتصاد این کشور را آشفته کرده و دولت آمریکا از این ویروس برای این که بتواند انتخابات ماه آینده را برنده شود سعی بر تولید واکسن دارد.

پاندمی کرونا باعث شده تا بسته‌های حمایتی دولت آمریکا نتواند تاثیر مثبتی را بر روی اقتصاد این کشور داشته باشد و بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ در این کشور اعلام ورشکستگی کرده‌اند. با این حال،‌ هنوز بیشتر از یک ماه تا پایان انتخابات آمریکا باقی مانده و به نظر می‌رسد شاخص دلار همچنان روند نه چندان مثبت خود را طی کند.

بیت کوین طی ماه‌های گذشته توانست به قیمت ۱۲ هزار دلاری نیز برسد تا بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ را شاهد باشیم. تا انتخابات آمریکا زمان زیادی باقی نمانده و باید منتظر ماند و دید آیا نتیجه‌ی این انتخابات می‌تواند بر روی قیمت بیت کوین و رد شدن آن از مرز ۱۲ هزار دلار موثر باشد یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…