خانه اخبار بیت کوین بار دیگر به قیمت زیر ۱۰ هزار دلار رسید

بیت کوین بار دیگر به قیمت زیر ۱۰ هزار دلار رسید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
685
بیت کوین بار دیگر به قیمت زیر 10 هزار دلار رسید

ارز دیجیتال بیت کوین طی روزهای گذشته با نوسانات زیادی همراه بود به طوری که قیمت آن بارها بالاتر و پایین‌تر از ۱۰ هزار دلار رسید. همین مسئله باعث شده تا همچنان این نوسان ادامه دار باشد به طوری که در روز گذشته قیمت این ارز دیجیتال بار دیگر به کمتر از ۱۰ هزار دلار رسید.

قیمت بیت کوین در روز گذشته به ۹۹۹۳ دلار رسید تا با کاهش قیمت ۳ درصدی نسبت به زمان باز شدنش همراه شود. این در حالی است که بیت کوین از ماه مارس ۲۰۲۰ با بورس آمریکا نیز رابطه‌ای عکس را شکل داده است. با شیوع ویروس کرونا در دنیا، بورس آمریکا با سقوط شدیدی همراه شد اما در عوض بیت کوین با افزایش قیمت همراه شد. این وضعیت حالا کاملا برعکس شده است. بیت کوین کمی روندی نزولی را به خود گرفته در حالی که بورس آمریکا با روندی افزایشی همراه بوده است.

با این حال، کارشناسان هنوز هم نمی‌توانند آینده‌ای مشخص را برای بیت کوین در نظر بگیرند. یکی از کارشناسان ارز دیجیتال بر این عقده است که میزان نوسان شاخص بیت کوین نسبت به ماه‌های گذشته تنها ۱۱ درصد بوده که رقمی پایین محسوب می‌شود. از طرفی دیگر، نقطه‌ی مقاومت بیت کوین در قیمت ۹۶۰۰ دلاری مشخص شده که اگر این مقاومت نیز شکسته شود شاید با کاهش قیمت بیشتر این ارز دیجیتال همراه شویم.

در هر حال، بازار ارزهای دیجیتال ریسک پذیری بالایی را می‌طلبد و همیشه باید با دانش و آگاهی بالایی وارد آن شد. شما می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…