خانه اخبار افزایش قیمت بیت کوین تمامی ندارد! قیمت بیت کوین به ۱۸ هزار دلار رسید

افزایش قیمت بیت کوین تمامی ندارد! قیمت بیت کوین به ۱۸ هزار دلار رسید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
512
افزایش قیمت بیت کوین تمامی ندارد! قیمت بیت کوین به 18 هزار دلار رسید

در حالی که تا کمتر از دو ماه پیش قیمت بیت کوین تنها ۱۰ هزار دلار بود، قیمت این ارز دیجیتال به تازگی با افزایش شدیدی روبه‌رو شده و هر روز گران‌تر از دیروز می‌شود. در زمان نوشتن این خبر، بیت کوین به قیمت ۱۸ هزار دلاری رسیده که می‌تواند نشان دهنده‌ی این باشد که افزایش قیمت این ارز دیجیتال تمامی ندارد.

قیمت ۱۸ هزار دلاری بیت کوین در حالی ثبت شده که از دسامبر ۲۰۱۷ تاکنون شاهد چنین قیمتی نبودیم. بیت کوین در سال جاری بیش از ۱۷۰ درصد رشد داشته و طی سه روز گذشته تنها ۱۷ درصد افزایش یافته است.

بیت کوین تنها دو هزار دلار دیگر برای رسیدن به قیمت ۲۰ هزار دلاری خود فاصله دارد. در سال ۲۰۱۷، بیت کوین با رسیدن به قیمت ۲۰ هزار دلاری توانست رکورد جدیدی را برای خود ثبت کند و اگر در حال حاضر این روند ادامه دار باشد، احتمالا رکورد سال ۲۰۱۷ نیز به زودی شکسته خواهد شد.

بیت کوین در حالی به چنین قیمتی دست می‌یابد که در دو ماه پیش با نوسانات زیادی روبه رو بود و نمی‌توانست قیمت ۱۲ هزار دلاری را پشت سر بگذارد. پس از پشت سر گذاشتن این قیمت، بیت کوین در نهایت روند صعودی خود را شروع کرد و فعلا در قیمت ۱۸ هزار دلاری قرار گرفته است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…