خانه اخبار افزایش قیمت بیت کوین خبر خوبی است اما انتظار قیمت بالاتری را نداشته باشید

افزایش قیمت بیت کوین خبر خوبی است اما انتظار قیمت بالاتری را نداشته باشید

0 ثانیه خوانده شده
0
0
561
افزایش قیمت بیت کوین خبر خوبی است اما انتظار قیمت بالاتری را نداشته باشید

هفته‌ی گذشته، هفته‌ای فوق العاده برای دارندگان بیت کوین بوده است چرا که این ارز دیجیتال در همین هفته با افزایش ۲ هزار دلاری در قیمت خود توانست به قیمت ۱۳ هزار و ۳۰۰ دلاری دست یابد. قیمتی که به نظر می‌رسد در سال گذشته یکی از بالاترین قیمت‌های بیت کوین بوده باشد اما نظر کارشناسان در این مورد چیست؟

عوامل موثری بر روی افزایش قیمت بیت کوین طی هفته‌ی گذشته تاثیر گذار بوده‌اند که یکی از این عوامل خرید بیت کوین به جای دلار توسط شرکت‌های مطرح نظیر مایکرواستراتژی بوده است. ارزش دلار نیز کاهش زیادی را تجربه کرده و همین مسئله نیز بر روی قیمت بیت کوین بی تاثیر نبوده است.

قیمت ۱۲ هزار قیمت بسیار مهمی برای بیت کوین محسوب می‌شد و در نهایت و پس از گذشت ۱۸ ماه این سقف قیمتی شکسته شد تا بیت کوین به قیمت ۱۳ هزار دلاری نیز دست یابد. حالا با رسیدن این ارز دیجیتال به قیمت ۱۳ هزار دلار، نقطه‌های حمایتی متفاوتی برای بیت کوین تعریف می‌شود و گفته می‌شود قیمت بین ۱۱ هزار و ۶۰۰ تا ۱۲ هزار دلاری نقطه‌ی حمایتی جدید بیت کوین خواهد بود.

معمولا ارزهای دیجیتال وقتی که به قیمت بالایی دست پیدا می‌کنند، تا مدتی در اصلاح باقی می‌مانند. همین روند نیز به نظر می‌رسد برای بیت کوین ادامه دار خواهد بود. ارز دیجیتال بیت کوین حالا نقطه‌ی حمایتی جدیدی دارد و از طرفی، مقاومت جدیدی را نیز برای خود ثبت کرده است. پس به نظر می‌رسد تا مدتی شاهد نوسانات قیمت در این بازه‌های قیمتی باشیم. به هر حال، باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا مشخص شود بیت کوین طی هفته‌های آینده به چه سرنوشتی دچار خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…