خانه اخبار بیت کوین قیمت باورنکردنی ۱۷ هزار دلاری را نیز پشت سر گذاشت

بیت کوین قیمت باورنکردنی ۱۷ هزار دلاری را نیز پشت سر گذاشت

0 ثانیه خوانده شده
0
0
522
بیت کوین قیمت باورنکردنی 17 هزار دلاری را نیز پشت سر گذاشت

طی هفته‌های گذشته بیت کوین رفتار متفاوت‌تری را از خود نشان داده و با افزایش قیمت محسوسی همراه بوده است. حالا این ارز دیجیتال توانسته قیمت باورنکردنی ۱۷ هزار دلاری را پشت سر بگذارد و تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال این ارز دیجیتال حال قدرت‌مندتر از همیشه هستند.

بیت کوین در حالی به این قیمت دست یافته که تنها تا دو ماه پیش قیمت ۱۰ هزار دلاری را یدک می‌کشید. حالا این ارز دیجیتال امروز برای اولین بار و پس از مدت‌ها توانست کمی قیمت ۱۷ هزار دلاری را پشت سر بگذارد که با استقبال بسیار مثبت کارشناسان همراه شد به طوری که مایک نواگراتز بر این عقیده است که قیمت این ارز دیجیتال بالاتر از ۶۰ هزار دلار نیز خواهد رسید:

« من شب گذشته بیت کوین بیشتری را خریداری کردم. قیمت این ارز دیجیتال به زودی به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید و پس از آن نیز هدف ۶۵ هزار دلاری را خواهد داشت.»

از طرفی دیگر، کمبود عرضه‌ی این ارز دیجیتال و افزایش تقاضا و افزایش کسانی که در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری می‌کنند همگی باعث شده‌اند تا این ارز دیجیتال با افزایش باورنکردنی قیمت همراه شود. علاوه بر این، شرکت‌های مطرح در دنیا نیز در حال سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال هستند. بیت کوین از سال گذشته روند صعودی خود را شروع کرده و مشخص نیست تا کجا پیش خواهد رفت.

با این حال، هر چه قدر که بیت کوین روند افزایشی خود را ادامه می‌دهد، سرمایه گذاران بیشتری وارد این ارز دیجیتال می‌شوند. از سویی دیگر، بسیاری از کارشناسان بر این عقیده‌اند که رکورد قیمت ۲۰ هزار دلاری شکسته خواهد شد و به همین دلیل می‌توانیم شاید برای اولین بار قیمتی باورنکردنی دیگری را شاهد باشیم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…