خانه اخبار بیت کوین در روز انتخابات آمریکا نیز با افزایش قیمت روبه‌رو شد

بیت کوین در روز انتخابات آمریکا نیز با افزایش قیمت روبه‌رو شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
666
بیت کوین در روز انتخابات آمریکا نیز با افزایش قیمت روبه‌رو شد

در حالی که هنوز مشخص نیست چه کسی بر روی صندلی کاخ سفید به مدت چهار سال خواهد نشست، بیت کوین برای لحظه‌ای توانست بار دیگر به قیمت ۱۴ هزار دلاری دست یابد تا با افزایش ۲ درصدی قیمت نسبت به روز گذشته روبه‌رو شود.

بیت کوین در حالی توانسته به این قیمت برسد که شاید بد نباشد در ابتدا نگاهی به قیمت این ارز دیجیتال در سال‌های اخیر داشته باشیم. قیمت هر بیت کوین در انتخابات سال ۲۰۱۲ تنها ۱۲ دلار بود. قیمت بیت کوین در انتخابات سال ۲۰۱۶ به ۷۰۰ دلار رسید و حالا تنها پس از هشت سال می‌توان شاهد افزایش ۱۹۰۰ درصدی این ارز دیجیتال و رسیدن قیمت آن به ۱۴ هزار دلار بود.

این برای بار دوم است که بیت کوین در این هفته توانسته به قیمت بالاتر از ۱۴ هزار دلار دست یابد. علاوه بر این، از ژانویه سال ۲۰۱۸ تاکنون این ارز دیجیتال نتوانسته بود شاهد چنین قیمتی باشد. این در حالی است که طی ماه‌های گذشته بیت کوین برای بالاتر رفتن از قیمت ۱۲ هزار دلاری با مشکل روبه‌رو بود و نوسانات زیادی را تجربه می‌کرد.

از جمله عوامل افزایش قیمت بیت کوین می‌توان به سرمایه‌گذاری برخی از شرکت‌های بزرگ بر روی این ارز دیجیتال اشاره کرد. علاوه بر این، پی پال نیز اعلام کرد که وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده است. همچنین بر اساس امار و اطلاعات منشر شده، بیت کوین در شبکه‌های اجتماعی در ماه اخیر نیز با افزایش محبوبیت قابل توجهی روبه‌رو شده است.

به هر حال، هنوز نتیجه‌ی انتخابات کشور آمریکا به طور کامل مشخص نشده است. طبیعتا با مشخص شدن نتیجه ممکن است بیت کوین با افزایش یا کاهش قیمت روبه‌رو شود و باید منتظر و ماند و دید چه آینده‌ای در انتظار این ارز دیجیتال خواهد بود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…