خانه اخبار بیت کوین به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلاری برگشت و دیگر ارزهای دیجیتال سبز پوش شدند

بیت کوین به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلاری برگشت و دیگر ارزهای دیجیتال سبز پوش شدند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
688
بعد از چند روز کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بار دیگر سبز شدند تا این بار شاهد افزایش قیمت آن‌ها باشیم.

بعد از چند روز کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بار دیگر سبز شدند تا این بار شاهد افزایش قیمت آن‌ها باشیم.

قیمت اتریوم به عنوان یکی دیگر از ارزهای دیجیتال به ۴۰۰ دلار بازگشت و قیمت بیت کوین نیز بار دیگر به ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلار رسید. این اولین باری است که بار دیگر این دو ارز دیجیتال به قیمتی که انتظار می‌رفت رسیدند چرا که از روز سه شنبه ارزهای دیجیتال اوضاع خوبی را تجربه نکردند.

تمامی این اتفاقات در حالی رخ داد که دولت آمریکا اعلام کرد که میزان تورم را به دو درصد خواهد رساند و همین مسئله باعث شد تا قیمت بیت کوین به ۱۱ هزار و ۱۰۰ دلار هم برسد. قیمت بیت کوین مدت زمان زیادی در ۱۱ هزار و ۱۰۰ دلار باقی نماند و بعد از آن به به قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلار رسید. بعد از آن، انتظار می‌رود بیت کوین مقاومت ۱۱ هزار ۶۵۰، سپس ۱۱ هزار و ۸۰۰ و بعد از آن مقاومت ۱۲ هزار دلاری خود را بشکند و با افزایش قیمت شدیدی همراه شود.

بعد از چند روز کاهش قیمت ارزهای دیجیتال، بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بار دیگر سبز شدند تا این بار شاهد افزایش قیمت آن‌ها باشیم. 1 1024x576 بیت کوین به قیمت 11 هزار و 500 دلاری برگشت و دیگر ارزهای دیجیتال سبز پوش شدند

دیگر ارزهای دیجیتال نیز روندی مشابه با بیت کوین را سپری کردند به طوری که اتریوم به قیمت ۳۷۰ دلار نیز رسید. با این حال، بیت کوین را می‌توان رهبر دیگر ارزهای دیجیتال دانست چرا که همیشه شاهد روندی مشابه در دیگر ارزهای دیجیتال نسبت به بیت کوین بوده‌ایم.

در هر حال، گزارشات متعددی در مورد بیت کوین و آینده‌ی آن انتشار یافته است و گفته می‌شود احتمال افزایش شدید قیمت این ارز دیجیتال طی ماه‌های آینده وجود دارد. شما کاربران می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و همچنین خرید انواع گیفت کارت به وب سای توکاکی رفته و در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…