خانه اخبار بلومبرگ: تنها اتفاقی غیر منتظره می‌تواند رشد بیت کوین را متوقف کند

بلومبرگ: تنها اتفاقی غیر منتظره می‌تواند رشد بیت کوین را متوقف کند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
758
بلومبرگ: تنها اتفاقی غیر منتظره می‌تواند رشد بیت کوین را متوقف کند

بیت کوین که در روز دوشنبه به قیمت ۱۲ هزار و ۳۵۷ دلاری رسیده بود و در روز گذشته با کاهش قیمت مواجه شد و بار دیگر به کانال ۱۱ هزار دلاری رسید به نظر می‌رسد همچنان نظر مثبت اکثر کارشناسان را خود اختصاص داده باشد چرا که بلومبرگ به عنوان یکی از مهم‌ترین وبلاگ‌های تحلیلی معتقد است رشد این ارز دیجیتال ادامه دار خواهد بود.

اما اگر شما هم جزو کسانی هستید که نوسانات اخیر بیت کوین شما را نگران کرده است، به نظر می‌رسد باید کمی با صبر بیشتری به سراغ این ارز دیجیتال بروید. مایک مک گلون، یکی از کارشناسان ارشد بلومبرگ مدعی است که تنها اتفاقی غیر منتظره می‌تواند ارزش ارز دیجیتال بیت کوین را پایین آورد چرا که هر چه قدر هم که عرضه و تقاضا باشد، مقدار محدودیت سکه‌های بیت کیون بر روی ۲۱ میلیون باقی خواهد ماند.

یکی دیگر از کارشناسانی که به چنین عقیده‌ای باور دارد، کی یونگ جو است که مدیر عامل شرکت CryptoQuant کره‌ی جنوبی است. او معتقد است که اتفاقاتی که باعث کاهش ارزش بیت کوین شوند به این زودی رخ نخواهند داد. در واقع، اتفافی که در ماه مارچ امسال رخ داد، خیلی بعید است طی ماه‌های آینده برای بیت کوین مجددا رخ دهد.

با این حال، هنوز هم برخی کارشناسان معتقند که سرمایه گذاری در بیت کوین باید با روند خاصی صورت بگیرد و نباید انتظار زیادی از این ارز دیجیتال داشت. موضوع هر چه که باشد، باید ریسک پذیری زیادی را داشت تا بتوان در بازار سرمایه موفق بود. در هر صورت، شما کاربران برای خرید کالای دیجیتال می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…