خانه اخبار نگاهی مجدد به آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین؛‌ آیا قیمت بالاتر دور از دسترس است؟

نگاهی مجدد به آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین؛‌ آیا قیمت بالاتر دور از دسترس است؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
693
نگاهی مجدد به آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین؛‌ آیا قیمت بالاتر دور از دسترس است؟

بیت کوین طی روز گذشته با نوسانات بسیار زیادی همراه بود و حتی توانست بار دیگر به قیمت ۱۲ هزار دلاری برسد اما در نهایت با کاهش قیمت مواجه شد و در قیمت ۱۱ هزار دلاری بسته شد. با این حال، بسیاری بر این عقیده‌اند که آینده‌ی این ارز دیجیتال همچنان می‌تواند مثبت تلقی شود.

از آخرین باری که بیت کوین به قیمت ۱۲ هزار دلار رسیده بود یک ماه می‌گذرد. در همان روز نیز، بیت کوین پس از رسیدن به قیمت ۱۲ هزار دلاری بار دیگر با کاهش شدید قیمت روبه‌رو شد به طوری که بسیاری نگران از دست رفتن سرمایه‌ی خود شدند.

با این حال، به نظر می‌رسد فعلا اوضاع برای بیت کیون آن چنان هم بد نباشد. پیش از این نیز گفته بودیم که دولت امریکا تصمیم دارد اجازه‌ی رسمی افزایش تورم را تا میزان دو درصد بدهد. در حالی که این خبر در ابتدا برای بسیاری شوکه کننده بود و کاهش قیمت بیت کوین را به همراه داشت، در ادامه خریداران زیادی به سمت بیت کوین هجوم آورند هر چند هنوز مشخص نیست اقدام دولت آمریکا چه تاثیری بر روی اقتصاد دنیا خواهد داشت.

به هر حال، کشور آمریکا به عنوان دارنده و مشخص کننده ارزش دلار، تاثیرات زیادی را بر روی اقتصاد دنیا دارد و هر گونه تغییر بر روی ارزش دلار می‌تواند بر روی دیگر کشورها نیز تاثیر گذار باشد.

به هر حال بیت کوین طی روزهای گذشته با افزایش قیمت قابل توجهی همراه بوده واز ۱۱ هزار و ۳۰۰ دلار به ۱۱ هزار و ۷۰۰ دلار رسیده و می‌توان انتظار داشت که این افزایش قیمت همچنان ادامه دار باشد. قیمت ۱۲ هزار دلاری امروز افزایش ۳۰۰ دلاری نسبت به روز گذشته را مشخص کرده و باید منتظر ماند و دید آیا بیت کوین می‌تواند این مقاومت را بشکند وبه روند صعودی خود ادامه دهد یا خیر؟ شما چه فکر می‌کنید؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…