خانه اخبار باشگاه بایرن مونیخ نیز به فوتبال فانتزی Sorare بر پایه‌ی ارز دیجیتال اتریوم پیوست

باشگاه بایرن مونیخ نیز به فوتبال فانتزی Sorare بر پایه‌ی ارز دیجیتال اتریوم پیوست

3 ثانیه خوانده شده
0
0
937
باشگاه بایرن مونیخ نیز به فوتبال فانتزی Sorare بر پایه‌ی ارز دیجیتال اتریوم پیوست

باشگاه بایرن مونیخ که سال گذشته موفق به کسب قهرمانی باشگاه‌های اروپا شده بود و در حال حاضر نیز به عنوان قوی‌ترین تیم آلمانی مطرح می‌شود، در نهایت به وب‌سایت Sorare  و فوتبال فانتزی این سایت ملحق شده است. فوتبال فانتزی Sorare  براساس پلتفرم بلاک چین و ارز دیجیتال اتریوم طراحی شده و اجرا می‌شود.

فوتبال فانتزی Sorare  که بر پایه‌ی ارز دیجیتال اتریوم طراحی شده و تمامی معاملات آن از همین طریق صورت می‌گیرد، بیش از ۱۰۰ باشگاه مطرح را به خود جذب کرده است که از جمله‌ی این باشگاه‌ها می‌توان به یوونتوس، پاریسن ژرمن و اتلکتیکو مادرید اشاره کرد.

وب‌سایت Sorare از جمله سایت‌های فوتبال فانتزی شناخته می‌شود که بازیکنان تیم‌ها را نیز در سایت خود به کار می‌گیرد و تورمنومتی جداگانه برای آن‌ها در نظر می‌گیرد. این وب‌سایت حالا بیش از ۲۰ لیگ برتر دنیا را پشتیبانی می‌کند و برپایه‌ی پلتفرم بلاک چین توانسته پیشرفت قابل توجهی را از خود نشان دهد.

با بیش از ۲۴۳ هزار دلار معامله در هفته، وب سایت Sorare  هم اکنون سومین سایت برتر فوتبال فانتزی شناخته می‌شود. این شرکت همچنین قصد دارد پلتفرم خود را در کشور آمریکا نیز اجرا کند و پیش بینی می‌شود بیش از ۶۰ میلیون نفر در کشور آمریکا از این پلتفرم استفاده خواهند کرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…