خانه اخبار مدیر بانک انگلستان هنوز به ارزش بالای بیت کوین اعتقادی ندارد

مدیر بانک انگلستان هنوز به ارزش بالای بیت کوین اعتقادی ندارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
650
مدیر بانک انگلستان هنوز به ارزش بالای بیت کوین اعتقادی ندارد

در حالی که بسیاری از بانک‌های حال حاضر در دنیا ارزهای دیجیتال و دنیای بیت کوین را به رسمیت نشناخته‌اند، به نظر می‌رسد بانک انگلستان نیز هنوز دنیای کریپتو را دنیایی سودده و آینده دار نمی‌داند.

مدیر اجرایی این بانک به نام اندرو بیلی در زمینه‌ی انتقاد از بیت کوین و عدم اعتقاد به این ارز دیجیتال سابقه‌ی بلندمدتی دارد. به گفته‌ی اندرو بیلی، بیت کوین ارزش داخلی نداشته و تنها شاید ارزش بیرونی داشته باشد:
« من اگر بخواهم با شما صادق باشم باید بگویم که بیت کوین هیچ گونه ارزش ذاتی ندارد. تمامی ارزش بیت کوین به ارزش بیرونی آن برمی‌گردد و آن هم به خاطر تقاضای بالای این ارز دیجیتال است.»

این اولین بار نیست که اندرو بیلی به مخالفت از ارزهای دیجیتال و بیت کوین می‌پردازد. او در سال ۲۰۱۷ نیز در مصاحبه‌ای مخالفت خود با ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین را اعلام کرده بود:
« به نظر من بیت کوین اصلا جزو هیچ گونه نظام ارزی نباید شناخته شود. من به شما هشدار می‌دهم اگر می‌خواهید پول و سرمایه‌ی خود را از دست ندهید، در بیت کوین سرمایه گذاری نکنید.»

با این حال از سال ۲۰۱۷ تاکنون بیت کوین توانسته سود قابل توجهی را در اختیار سرمایه گذاران خود قرار دهد و شاید بد نباشد اندرو بیلی در نهایت نظر خود را تغییر دهد. به هر حال، برخی از بانک‌ها و همچنین کشورها ارزهای دیجیتال را تبدیل به اولویت شماره یک خود کرده‌اند و به نظر می‌رسد این روند نیز به پیشرفت ارزهای دیجیتال کمک بسزایی کند. در هر صورت،‌ طولی نخواهد کشید تا کشورهای دیگری نیز رویه‌ی خود را در این زمینه تغییر دهند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…