خانه اخبار سناتور استرالیایی تکنولوژی بلاک چین را کمک کننده قوانین مالی می‌داند

سناتور استرالیایی تکنولوژی بلاک چین را کمک کننده قوانین مالی می‌داند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
545
سناتور استرالیایی تکنولوژی بلاک چین را کمک کننده قوانین مالی می‌داند

اندرو برگ، سناتور لیبرال استرالیایی معتقد است که تکنولوژی بلاک چین می‌تواند در وضع قوانین بهتر مالی و همچنین نظارت بهتر آن کمک بسزایی کند. به گفته‌ی او، بلاک چین می‌تواند باعث کاهش پیچیدگی‌های مالی و ایجاد هرچه بیشتر شفاف سازی در دولت‌های مختلف شود.

به گفته‌ی اندرو برگ، بلاک چین می‌تواند به دولت‌ها برای انتقال سریع‌تر پول و همچنین انتقال مبالغ هنگفت در کمترین زمان ممکن کمک کند. به گفته‌ی او، بلاک چین می‌تواند از مشکلات بسیار زیادی از جمله زمان‌های متفاوت در کشورها و فساد جلوگیری کند:

«‌ ما در استرالیا مشکل زمان بندی داشتیم چرا که زمان ما با دیگر قاره‌ها تفاوت زیادی دارد. بلاک چین می‌تواند این مشکل را به راحتی برطرف کند. تکنولوژی بلاک چین می‌تواند پردازش‌های رگولاتوری را سریع‌تر انجام دهد و از ایجاد هرگونه فساد مالی جلوگیری کند.»

اندرو برگ که از سال ۲۰۱۹ به عنوان سناتور در کشور استرالیا در حال فعالیت است از جمله موافقان تکنولوژی بلاک چین در این کشور محسوب می‌شود. پیشتر نیز استرالیا اعلام کرده بود که برای به کار گیری بانک مرکزی ارز دیجیتال در حال برنامه ریزی است و فعلا مشخص نیست ارزهای دیجیتال چه نقشی در این کشور خواهند داشت.

اندرو برگ پیشتر نیز پیش بینی کرده بود که تا ده سال آینده بلاک چین نقش بسیار مهمی را در سیاست دولت‌ها ایفا خواهد کرد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد دیگر کشورها نیز نیم نگاهی به استفاده از این تکنولوژی داشته باشند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…