خانه اخبار گوگل پلی بازی جنگ جهانی Attentat 1942 را در برخی مناطق حذف کرد

گوگل پلی بازی جنگ جهانی Attentat 1942 را در برخی مناطق حذف کرد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
858
بازی Attemtat

گوگل پلی در کشورهای اتریش، فرانسه، روسیه و آلمان بازی جنگ جهانی دوم Attentat 1942 را از استور خود حذف کرده است. این بازی که توسط استودیوی چارلز گیمز به نمایش گذاشته شده است و توانسته نظر مثبت کاربران و منتقدان را به خود جلب کند، اثرات مخرب جنگ جهانی را با داستانی فوق العاده به کاربران نمایش داده است.

از طرفی دیگر، استودیوی چارلز گیم کاملا از گوگل شاکی شده است. گویا گوگل این کار را به خاطر وجود نازی‌ها در بازی انجام داده اما آیا واقعا ساخت بازی جنگ جهانی بدون اشاره به نازی‌ها ممکن است؟ استودیوی بازی در بیانیه‌ای اعلام کرده است:

«‌ گوگل پلی تنها به خاطر وجود کلمه‌ی نازی این بازی را کاملا حذف کرده است. بعد از تلاش‌های شبانه‌روزی، گرفتن تاییدیه توسط کشور آلمان و ایمیل‌های متعدد ما واقعا از گوگل ناامید شدیم. ما چگونه باید یک بازی مربوط به جنگ جهانی را بدون اشاره به نازی‌ها تولید کنیم؟»

amLShN2 گوگل پلی بازی جنگ جهانی Attentat 1942 را در برخی مناطق حذف کرد

استودیوی چارلز گیمز بیش از ۶ ماه مشغول پورت کردن بازی از روی پلتفرم پی سی بر روی موبایل بوده است اما گوگل پلی، یکی از پرطرفدارترین فروشگاه اینترنتی بازی‌های موبایل، آن را در چهار کشور کاملا حذف کرده است.

«‌ ما کاملا موافق هستیم که فروشگاه‌های اینترنتی باید محتوای نامناسب را از فروشگاه‌ خود حذف کنند. اما تمامی منتقدان و کاربرانی که بازی ما را انجام داده‌اند می‌دانند که این بازی کاملا ضد فاشیست است و پیام دیگری ندارد.»

استودیوی چارلز گیم اعلام کرد که گوگل جواب مناسبی را به آن‌ها در این زمینه نداده است. از طرفی دیگر، بخش جمهوری چک کشور گوگل اعلام کرده که این بازی به زودی به استور کشورهای مورد نظر بازخواهد گشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…