خانه ایکس باکس پلتفرم های نسخه غربی بازی Attack on Titan 2 معرفی شد

پلتفرم های نسخه غربی بازی Attack on Titan 2 معرفی شد

12 ثانیه خوانده شده
0
0
2,503

کوئی تکمو اعلام نموده است که نسخه دوم بازی Attack on Titan 2 در غرب برروی چه پلتفرم‌هایی منتشر می‌گردد.

کمپانی Koei Tecmo با انتشار تریلری خبر عرضه نسخه دوم بازی Attack on Titan را برای اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرد. طبق خبرهای رسیده بازی Attack on Titan 2 در غرب برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد البته این مورد را مطرح کرده اند که به زودی نیز برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد کرد.

قسمت دوم بازی Attack on Titan در واقع همان اتفاقات قسمت اول را پیگیری خواهد کرد.کمپانی اومگا فورس در این بازی سعی کرده امکانات بازی را تا جای ممکن افزایش دهد و آزادی عمل ببشتری را برای مبارزه با تایتانها  برای بازیکنان فراهم کرده است.

کمپانی کوئی تکمو تعدادی تصویر جدید از بازی را نیز منتشر کرد که در آن‌ها کاراکترهای این بازی برای حمله به تایتان‌های غول‌پیکر، از ابزاری مخصوص استفاده می‌کردند تا بتوانند در هوا به پرواز درآمده و از جهات مختلف به این غول‌های عظیم‌ الجثه ضربه وارد کنند.

علاوه بر این‌ها در قسمت دوم این بازی شاهد تعامل عمیق‌تر شخصیت‌ها این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند تا دید بهتری از رابطه بین شخصیت‌ها و نیز انگیزه‌های آنان در جریان بازی به‌دست آورند.

کمپانی کوئی تکمو تاریخ دقیق انتشار بازی Attack on Titan 2 را اعلام نکرد، اما طبق گزارشات رسیده از  این کمپانی به‌زودی شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از این بازی خواهیم بود.

منبع:  Dualshockers

شما می توانید برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و پلی استیشن از سایت ما و برای خرید عمده گیفت کارت ایکس باکس و پلی استیشن از این سایت خریداری نمایید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده آزاده قاسمی
بارگذاری بیشتر در ایکس باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

دیو کاکس:‌ بازی‌های کنسولهای ایکس باکس و پلی استیشن بسیار گران‌ قیمت شده‌اند

هرساله هزینه‌ی توسعه‌ی بازی‌ها بیشتر شده که در نتیجه باعث افزایش قیمت آنها می شود.طبق صحبت…