خانه اخبار بخشی از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla به بازی مورتال کمبت شباهت خواهد داشت

بخشی از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla به بازی مورتال کمبت شباهت خواهد داشت

5 ثانیه خوانده شده
0
0
1,001
Assassin’s Creed Valhalla

کارگردان بازی مورد انتظار شرکت یوبی‌سافت یعنی Assassin’s Creed Valhalla اعلام کرد که در درگیری‌های این بازی، حالت مرگ با اشعه‌ی ایکس همانند بازی مورتال کمبت رخ خواهد داد.

کارگردان بازی که در توییتر به برخی از سوالات کاربران پاسخ می‌داد، اعلام کرد که در این نسخه تغییرات قابل توجهی را شاهد خواهیم بود. به گفته‌ی وی، یکی از این تغییرات، نشان داده شدن مرگ افراد توسط اشعه‌ی ایکس است. قابلیتی که پیش از این در بازی‌های مورتال کمبت و اسنایپر الیت شاهد بودیم.

ac valhalla art 850x560 1 بخشی از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla به بازی مورتال کمبت شباهت خواهد داشت

به گفته‌ی کارگردان بازی این ویژگی جزو گیم پلی بازی خواهد بود و نمی‌توان صحنه‌ای سینماتیک را برای آن در نظر گرفت. در واقع، نحوه‌ی کشتن شما است که بر روی این ویژگی‌ تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال، اگر از بالای ساختمانی شمشیر خود را بر روی سر شخصی فرود آورید، احتمالا این ویژگی فعال خواهد شد.

کارگردان بازی همچنین اعلام کرد که قبل از عرضه‌ی رسمی بازی، ویدیوها و قابلیت‌های بییشتری از این عنوان مورد انتظار منتشر خواهد شد. بنابراین، قبل از عرضه‌ی رسمی بازی یعنی تا قبل از تعطیلات کریسمس، می‌توانید منتظر ویدیوهای جدیدی باشید. آخرین باری که از گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla نمایشی را شاهد بودیم، در کنفرانس یک شنبه‌ی هفته‌ی گذشته شرکت یوبیسافت بود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…