خانه اخبار مجلس کشور آرژانتین به دنبال تصویب قانونی جدید برای به کارگیری کریپتو است

مجلس کشور آرژانتین به دنبال تصویب قانونی جدید برای به کارگیری کریپتو است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
552
مجلس کشور آرژانتین به دنبال تصویب قانونی جدید برای به کارگیری کریپتو است

کشور آرژانتین که کشوری سرسخت در زمینه‌ی مالی شناخته می‌شود به دنبال تصویب قانونی است که به دنبال آن، امکان استفاده از ارزهای دیجیتال در این کشور به صورت قانونی فراهم آید.

از جمله افرادی که در این زمینه هم اکنون در حالت فعالیت است و به دنبال تصویب این قانون بوده، می‌توان به آلبرتو وگا اشاره کرد که یکی از مدیران اجرایی شرکت Bithan محسوب می‌شود. او در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که اگر چنین قانونی به تصویب نرسد، فساد مالی بیشتر خواهد شد و افراد بیشتری از ارزهای دیجیتال برای رسیدن به اهداف خود استفاده خواهند کرد.

به گفته‌ی او، در حالی که دیگر کشورها هم اکنون به جدیت به دنبال تصویب رسمی ارزهای دیجیتال و ایجاد بانک مرکزی هستند، کشور آرژانتین حتی هنوز آن را در مجلس به تصویب نرسانده است و لازم است که هر چه سریع‌تر این اقدام صورت گیرد. به هر حال، در صورتی که آلبرتو وگا موفق شود قانون استفاده از ارزهای دیجیتال را در این کشور به تصویب برساند، می‌تواند به پیشرفت و توسعه‌ی بخش مالی آرژانتین کمک بسزایی کند.

گفته می‌شود پیش نویس این قانون هم اکنون در دست نوشتن است و انتظار می‌رود تا چهارشنبه‌ی هفته‌ی آینده به مجلس این کشور برای بحث و بررسی برود. نظر شما چیست؟‌ آیا استفاده از تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال می‌تواند باعث توسعه و پیشرفت بخش مالی کشورها شود؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…