خانه اخبار اپل در شرکت Coinbase برای تغییر محصولاتش دخالت می‌کند

اپل در شرکت Coinbase برای تغییر محصولاتش دخالت می‌کند

3 ثانیه خوانده شده
0
0
643
اپل در شرکت Coinbase برای تغییر محصولاتش دخالت می‌کند

برایان آرمستانگ، مدیر عامل شرکت Coinbase در اظهاراتی جنجالی مدعی شده که اپل در اقدامات این شرکت و دست کاری در محصولاتش دخالت داشته است. شرکت اماراتی Coinbase که یکی از شرکت‌های مطرح ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود تاثیر بسیار زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد.

در توییت بلندبالایی که مدیر عامل شرکت مورد اشاره منتشر کرده، به نظر می‌رسد اپل در سیستم‌های خود محدودیت‌هایی را برای توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کند تا آن‌ها نتوانند آن طور که باید و شاید به کار خود برسند.

برایان آرمستانگ معتقد است که دیگر مدیرعامل‌های شرکت‌های ارزهای دیجیتال از ترس در این مورد صحبت نمی‌کنند. اما او در توییتر این خبر را اعلام کرده و به نظر می‌رسد بارها با مسئولان شرکت اپل در تماس بوده که به گفته‌ی خودش این تماس‌ها راه به جایی نبرده و همگی به بن بست رسیده است.

با این حال اپل هنوز در برابر اظهارات برایان آرمستانگ بیانیه‌ای را صادر نکرده و به توضیح این که پرداخت‌های درون برنامه‌ای شرکت Coinbase با مقررات اپل سازگار نیستند بسنده کرده است. از آن‌جایی که برنامه‌های شرکت Coinbase توسط مرورگر گوشی‌های هوشمند نیز در دسترس است، به نظر می‌رسد اپل نتوانسته هنوز بیانیه‌ای مقتدر را صادر کند و همین مسئله باعث شده تا اکثر کاربران ارزهای دیجیتال به مدیر عامل شرکت Coinbase حق بدهند.

مسائل ویروس کرونا و قرنطینه‌های خانگی نیز کار اداری و مالی این شرکت‌ها را سخت‌تر کرده است و آرمستانگ معقتد است که اپل به این مشکلات کاملا افزوده است. حالا باید صبر کنیم تا ببینم اپل چه واکنشی را به این ماجرا نشان خواهد داد.

  • با بهترین دستبندهای هوشمند Fitbit آشنا شوید

    با بهترین دستبندهای هوشمند Fitbit آشنا شوید

    دستبندهای هوشمند Fitbit‌ به قدری زیاد شده‌اند که انتخاب میان آن‌ها کمی دشوار شده باشد. پیگ…
  • معرفی بازی جدید برای آیفون بنام sky

    بازی جدید برای آیفون بنام sky در زمستان منتشر خواهد شد در جریان کنفرانس خبری کمپانی اپل که…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…