خانه اخبار بازی Apex Legends برای کنسول نینتندو سوییچ تاخیر خورد

بازی Apex Legends برای کنسول نینتندو سوییچ تاخیر خورد

6 ثانیه خوانده شده
0
0
578
بازی Apex Legends برای کنسول نینتندو سوییچ تاخیر خورد

سازندگان بازی Apex Legends اعلام کردند که این عنوان که پیشتر قرار بود در سال ۲۰۲۰ منتشر شود، تا سال ۲۰۲۱ برای کنسول نینتندو سوییچ تاخیر خورده است. به گفته‌ی سازندگان، تاخیر خوردن این بازی به علت بهتر کردن این عنوان برای کنسول مورد اشاره بوده است.

در رویداد شرکت الکترونیک آرتز، این شرکت اعلام کرد که تصمیم دارد برخی از عناوین خود را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کند. یکی از این عناوین بازی Apex Legends بوده است که قرار بر این بوده تا در سال ۲۰۲۰ برای کنسول شرکت نینتندو منتشر شود. اما مسائل پیرامون ویروس کرونا و دورکاری بسیاری از کارمندان این شرکت باعث شده تا تاریخ انتشار این بازی تقریبا چیزی نزدیک به یک سال به تعویق بیفتد.

براساس گفته‌های سازندگان، بازی Apex Legends بر روی کنسول نینتندو سوییچ به صورت کامل منتشر خواهد شد. بنابراین، تمامی ویژگی‌های این بازی از جمله قابلیت کراس پلی بر روی این عنوان در دسترس خواهد بود.

بازی Apex Legends همچنین قرار است با شروع فصل هفتم خود بر روی استیم نیز منتشر شود. بنابراین،‌ اگر پیشتر بر روی حساب اوریجین خود این بازی را انجام می‌دادید می‌توانید از استیم نیز آن را دانلود کنید. تمامی مراحل پیش رفته در بازی نیز از حساب اوریجین به استیم انتقال خواهد یافت.

به هر حال، اگر شما هم از جمله طرفداران این بازی هستید و به دنبال خرید هیروهای مختلف آن هستید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب آیتم‌های مختلف بازی Apex Legends را باز کنید. گیفت کارت‌ها با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…