خانه اخبار فصل ششم Apex Legends تغییراتی را در نقشه‌ی بازی ایجاد می‌کند

فصل ششم Apex Legends تغییراتی را در نقشه‌ی بازی ایجاد می‌کند

3 ثانیه خوانده شده
0
0
115
فصل ششم Apex Legends تغییراتی را در نقشه‌ی بازی ایجاد می‌کند

فصل ششم بازی Apex Legends در راه است و به نظر می‌رسد شاهد تغییراتی در قسمت‌هایی از نقشه‌ی بازی باشیم. براساس گفته‌های کارگردان طراحی بازی تغییراتی در قسمت‌های لاوا نقشه، گزینه‌هایی برای رسیدن به چک پوینت‌ها و معرفی ابزاری کاملا جدید و نوآورانه برای نقشه‌ی بازی ایجاد خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین تغییرات ایجاد شده، نقطه‌ی جدید فرود است که بخش لاوای نقشه را بیش از گذشته فعال می‌کند. در این بقش، شاهد آیتم‌های بیشتری نیز خواهیم بود تا فعالیت در این قسمت از نقشه بیشتر شود. راه‌های جدیدی نیز برای آن قرار خواهد گرفت تا بتوانید به شکل بهتری در آن گشت و گذار کنید.

آپدیت جدید بازی منقطه‌ای را تحت عنوان Countdown جایگزین مکان‌های حفاری خواهد کرد. در این منطقه‌ لوت‌های بسیار با ارزشی پیدا خواهد شد اما حواس‌تان باشد اگر وارد این بخش شوید، ممکن است افراد بسیار زیادی را در آن‌جا مشاهده کنید که ممکن است پایان خوشی نداشته باشد.

براساس گفته‌های کارگردان طراحی بازی، دیوارهای جدیدی نیز برای بازی طراحی شده تا در برخی مناطق بتواند استراتژی حمله و دفاع متفاوت‌تری را در اختیار کاربران قرار دهد. فعلا تاریخ انتشار فصل ششم بازی Apex Legends مشخص نشده اما این آپدیت به صورت رایگان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. برای خرید گیفت کارت و خرید آیتم‌های این بازی می‌توانید به فروشگاه گیفت کارت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بسته‌های الحاقی بازی Destiny 2 برای سرویس گیم پس ایکس باکس منتشر شدند

بازی Destiny 2 که همیشه به عنوان بازی محبوبی برای دارندگان گیم پس در نظر گرفته می‌شد، حالا…