خانه اخبار پچ غیر رسمی بازی Bloodborne امکان اجرای آن در فریم ۶۰ را فراهم آورده است

پچ غیر رسمی بازی Bloodborne امکان اجرای آن در فریم ۶۰ را فراهم آورده است

2 ثانیه خوانده شده
0
0
718
پچ غیر رسمی بازی Bloodborne امکان اجرای آن در فریم 60 را فراهم آورده است

لنس مک‌دونالد یکی از یوتیوبرهای دنیای گیم و همچنین یکی از افرادی که در استودیوی فرام سافتور کار می‌کند به تازگی ویدیویی را در کانال یوتیوبی خود منتشر کرده که بازی Bloodborne  را در فریم ریت ۶۰ به نمایش می‌گذارد تا در نهایت شاهد چنین مقدار فریم‌ریتی باشیم.

بازی Bloodborne  در اوایل نسل هشتم برای کنسول‌ پلی استیشن ۴ منتشر شد. با توجه به محدودیت‌های این کنسول، این بازی هیچ وقت نتوانست فریم ریت بالاتر از ۳۰ را تجربه کند. حتی با عرضه‌ی نسخه ی پرو کنسول پلی استیشن ۴ سونی، باز هم شاهد به روز رسانی این بازی نبودیم و حالا با توجه به نزدیک‌تر شدن به عرضه‌ی نسل نهم کنسول‌های بازی، می‌توان انتظار داشت که بازی Bloodborne در فریم ۶۰ کار خود را ادامه دهد.

البته ویدیوی منتشر شده در کانال مک‌دونالد بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو است. پس به نظر می‌رسد بعد از سال‌ها وی موفق شده تا به طریقی امکان اجرای بازی با این فریم‌ریت را فراهم آورد. به گفته‌ی مک‌دونالد، او فعلا تصمیم ندارد تا این پچ را عرضه کند و احتمالا آن برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر خواهد شد هرچند احتمال عرضه‌ی این آپدیت بر روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو نیز ممکن است.

در هر حال، بازی Bloodborne یکی از بازی‌های محبوب و دوست داشتنی استودیوی فرام سافتور است که طرفداران بسیاری نیز دارد. این عنوان انحصاری با نظر مثبت اکثر منتقدان و کاربران همراه شد و انتظار می‌رود نسخه‌ی دوم آن نیز در دست تولید باشد. در هر حال، شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…