خانه اخبار به روز رسانی جدید بازی Among Us تغییرات کلی را در بازی به وجود می آورد

به روز رسانی جدید بازی Among Us تغییرات کلی را در بازی به وجود می آورد

2 ثانیه خوانده شده
0
0
839
به روز رسانی جدید بازی Among Us تغییرات کلی را در بازی به وجود می آورد

بازی Among Us که در سال ۲۰۱۸ راهی بازار شده تا چند ماه پیش مورد توجه هیچ کسی نبود اما این بازی به یک دفعه توانست به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. محبوبیت این بازی به قدری زیاد شد که استودیوی سازنده یعنی اینراسلاث، پروژه‌ی بعدی خود را برای فعالیت بیشتر در این بازی کنسل کند. حالا به نظر می‌رسد به روز رسانی جدید بازی Among Us ویژگی‌ها و تغییرات قابل توجهی را ایجاد کرده باشد که در ادامه با هم نگاهی به آن‌ها می‌اندازیم.

در حالی که هنوز جزئیات زیادی در مورد این تغییرات منتشر نشده است، کاربران موفق شدند تغییرات بازی را خیلی سریع پیدا کنند. از جمله این تغییرات می‌توان به نحوه‌ی شکل گیری سیم‌ها اشاره کرد که حالا باعث شده تا افرادی که کور رنگی نیز دارند بتوانند این بازی را انجام دهند. از دیگر تغییرات به وجود آمده، می‌توان به سیستم رای گیری بدون شناسایی اشاره کرد. علاوه بر این، منوی تسک نیز از این به بعد در زمان‌های مشخصی به کاربران نمایش داده می‌شود. تمامی این قابلیت‌ها همگی به سازنده‌ی سرور بستگی دارد و سازنده می‌تواند این تغییرات را ایجاد کند.

با این حال، به نظر می‌رسد کاربرانی که مشکل کور رنگی دارند نیز همچنان با این بازی مشکل داشته باشند و انتظار می‌رود در به روز رسانی‌ اصلی این مشکلات برطرف شود. تغییرات مورد اشاره در مرحله ی آزمایشی و بر روی پلتفرم پی سی بوده و انتظار می‌رود خیلی زود این تغییرات بر روی گوشی‌های هوشمند نیز شکل گیرد. تا آن زمان شما می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…