خانه اخبار تولید بازی Among Us 2 به طور کامل لغو شد

تولید بازی Among Us 2 به طور کامل لغو شد

4 ثانیه خوانده شده
0
0
923
تولید بازی Among Us 2 به طور کامل لغو شد

استودیوی اینراسلاث به طور رسمی اعلام کرد که بازی Among Us 2 به طور رسمی کنسل شده است. هدف از لغو کردن مراحل تولید این بازی، تمرکز بیشتر این استودیو برای ارائه‌ی محتوایی جذاب برای نسخه‌ی اول بازی بوده است.

مراحل تولید این بازی در حالی لغو شده که عنوان مورد اشاره طی یک ماه عجیب با استقبال بی سابقه‌ای روبه‌رو شده است. بر همین اساس، تعداد دانلودهای این بازی با افزایشی باورنکردنی به ۴۱ میلیون رسیده است.
« تمامی محتویاتی که ما برای بازی Among Us 2 در نظر گرفته بودیم را وارد نسخه‌ی اول بازی خواهیم کرد. این احتمالا سخت‌ترین تصمیمی است که تاکنون گرفته‌ایم چرا که برای این کار لازم است تغییراتی را در هسته‌ی بازی ایجاد کنیم. ما برنامه‌های زیادی را برنامه‌ریزی کرده بودیم و بسیار مشتاقیم تا بتوانیم این برنامه‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن وارد نسخه‌ی اول این بازی کنیم.»

استودیوی اینراسلاث به طور رسمی تاریخ عرضه‌ی محتوای جدید را اعلام نکرد اما می‌توان انتظار داشت که فعلا زمان زیادی تا محتوای جدید باقی مانده است. به گفته‌ی آن‌ها، این محتوا در حال تولید است و فعلا نمی‌توان تاریخ دقیقی را برای عرضه‌ی آن‌ها اعلام کرد.

با این که بازی مورد اشاره در سال ۲۰۱۸ عرضه شده، این بازی در سال جاری محبوبیت بیشتری دست یافته است. بازی مورد اشاره توانست بر روی گوشی‌های هوشمند به بیش از ۱۸ میلیون دانلود دست یابد و حالا تنها طی یک سال گذشته توانسته این میزان دانلود را به ۴۱ میلیون برساند. این بازی هم اکنون جزو یکی از پرطرفدارترین بازی‌های شبکه‌ی استیم به شمار می‌رود.

بازی Among Us برای رایانه‌های شخصی و همچنین گوشی‌های هوشمند عرضه شده و فعلا برنامه‌ی مشخصی برای عرضه‌ی این بازی بر روی کنسول‌های بازی اعلام نشده است. باید منتظر ماند و دید آیا در نهایت استودیوی سازنده این بازی را برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌کند یا خیر.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…