خانه اخبار پلی استیشن ۵ سونی هنوز نرسیده با مشکل روبه‌رو شده است

پلی استیشن ۵ سونی هنوز نرسیده با مشکل روبه‌رو شده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
568
پلی استیشن 5 سونی هنوز نرسیده با مشکل روبه‌رو شده است

اگرچه هنوز کنسول نسل نهمی سونی، پلی استیشن ۵، به صورت جهانی عرضه نشده ، اما به نظر می‌رسد یکی از دستگاه‌هایی که برای منتقدان فرستاده شده سوخته است.

یکی از یوتیوبرهای مطرح به نام جرمی پنتر به تازگی در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرده است که در حال کار بر روی پلی استیشن ۵ بوده که برق کنسول کاملا رفته و دیگر روشن نشده است. او اعلام کرد که این اتفاق در حالی رخ داده که به صورت همزمان در حال تماس با پشتیبانی سونی بوده و به دنبال برطرف کردن یک مشکلی خاص بوده است.

جرمی پنتر در نهایت از تمامی بینندگان کانال یوتیوبی خود عذر خواهی کرده و اعلام کرده است که تمامی تلاش خود را برای ارائه‌ی یک نقد و بررسی دیگر بر روی کنسول پلی استیشن ۵ انجام خواهد داد. سونی همچنین هنوز واکنشی راجع به این موضوع نداشته و مشخص نیست دلیل اصلی از کار افتادن این دستگاه چه بوده است.

کنسول پلی استیشن ۵ سونی قرار است از فردا در برخی از مناطق به صورت رسمی عرضه شود و هفته‌ی آینده نیز در اروپا عرضه خواهد شد. شما می‌توانید برای دنبال کردن خبرهای مربوط به این کنسول هر روز اخبار بلاگ خبری توکاکی را دنبال کنید. شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن به وب‌سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…