خانه اخبار ارز دیجیتال ین ژاپن می‌تواند بازار کریپتو را زنده‌تر کند

ارز دیجیتال ین ژاپن می‌تواند بازار کریپتو را زنده‌تر کند

2 ثانیه خوانده شده
0
0
541

در اوایل پاییز بود که بانک مرکزی کشور ژاپن اعلام کرد که برنامه‌ای جدید را برای به کار گیری ارز دیجیتال ین به کار خواهد گرفت. حالا به نظر می‌رسد اطلاعات جدیدی در مورد این ارز دیجیتال منتشر شده است که اگر این اطلاعات درست باشند و عملی شوند، بدون شک می‌توانیم شاهد زنده شدن دنیای کریپتو و ارزهای دیجیتال باشیم.

کشور ژاپن قرار است در سال ۲۰۲۱ ارز دیجیتال ین را به اجرا بگذارد اما هنوز اطلاعات کاملی در مورد آن مشخص نیست. از جمله اطلاعات منتشر شده در مورد ارز دیجیتال ین می‌توان به این اشاره کرد که در حال حاضر ژاپن شرکت‌های خصوصی خود را برای این کار اماده می‌کند.

امروز صبح خبرگزاری رویترز در گزارشی به شرکت Monex Inc. و مدیرعامل این شرکت اشاره کرده است که گویا علاقه‌ی زیادی به ارزهای دیجیتال دارد. اوکی ماتسوموتو، مدیر عامل این شرکت معتقد است که ارزهای دیجیتال و به کارگیری آنان می‌توانند تاثیر مثبت و کارآمدی را بر روی اقتصاد کشور ژاپن داشته باشد:

« ایجاد بانک مرکزی ارز دیجیتال می‌تواند قابلیت همکاری در میان ارزهای دیجیتال را به مراتب افزایش دهد. ارز دیجیتال ین ژاپن قطعا به زنده‌تر شدن بازار ارزهای دیجیتال کمک خواهد کرد.»

بعد از اینکه شرکت Coinbase ژاپن در سال ۲۰۱۸ هک شد و بیش از ۵۰۰ میلیون از دست داد توسط شرکت Monex خریداری شد. این شرکت همچنان در دنیای ارزهای دیجیتال فعال است و به نظر می‌رسد به زودی فعالیت خود را با به کار گیری ارز دیجیتال ین افزایش دهد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…