خانه اخبار بیش از ۹۸ بیت کوین، ارزش بیشتری نسبت به زمان خرید دارند

بیش از ۹۸ بیت کوین، ارزش بیشتری نسبت به زمان خرید دارند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
892
بیش از 98 بیت کوین، ارزش بیشتری نسبت به زمان خرید دارند

براساس آمار و ارقام منتشر شده، از سال ۲۰۱۳ تاکنون در ۹۸ درصد مواقع، ارز دیجیتال بیت کوین توانسته سود قابل توجهی را در اختیار سرمایه گذاران خود قرار دهد. براساس این آمار، کسانی که از سال ۲۰۱۳ ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری کرده‌اند، به طور دقیق در ۹۷٫۶ درصد سود زیادی را از آن خود کرده‌اند.

اگر بخواهیم این مسئله را به طور دیگری بیان کنیم، باید به این موضوع اذعان کنیم که ۹۷٫۶ تراکنش‌های فروخته نشده‌ی بیت کوین که به اصطلاح به آن‌ها UTXO گفته می‌شود سودده بوده‌اند. این آمار در حالی منتشر شده که طی روزهای گذشته بیت کوین با نوسانات زیادی درگیر بوده اما در نهایت به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال قیمت ۱۲ هزار دلاری را نیز پشت سر گذاشته است.

در حالی که بیت کوین در روز سه شنبه پول بک زیادی را تجربه کرد، این ارز دیجیتال همچنان سوددهی سی درصدی خود را طی ماه‌های گذشته تکرار کرده است. این درحالی است که دلار این روزها با مشکلات زیادی رو به رو شده است و طلا نیز آن‌چنان روزهای موفقی را پشت سر نمی‌گذارد و این بیت کوین است که خیلی آرام و بدون سر و صدا در حال سوددهی به سرمایه گذاران خود است.

بیت کوین در حالی به قیمت ۱۲ هزار دلاری رسیده که بسیاری از کارشناسان صعود شدید قیمت این ارز دیجیتال را پیش بینی کرده‌اند. بالاترین قیمت بیت کوین به سال ۲۰۱۷ بر می‌گردد که قیمت این ارز دیجیتال به ۲۰ هزار دلارر رسید و حالا بسیاری معتقند که بیت کوین ممکن است بار دیگر به آمار باورنکردنی سال ۲۰۱۷ برگردد. شما کاربران برای خرید کالای دیجیتال می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…