خانه اخبار افزایش قیمت بازی‌های نسل بعد تاثیری بر روی فروش آن‌ها نخواهد داشت

افزایش قیمت بازی‌های نسل بعد تاثیری بر روی فروش آن‌ها نخواهد داشت

3 ثانیه خوانده شده
0
0
734

بازی‌های نسل بعدی قرار است به جای قیمت ۶۰ دلار بر روی قیمت ۷۰ دلار به فروش برسند. همین مسئله باعث شده تا نگرانی‌هایی در این مورد شکل بگیرد اما کارشناسان بر این عقیده‌اند که این افزایش قیمت که طی دهه‌ی گذشته برای اولین بار رخ می‌دهد، هیچ گونه تاثیری بر روی فروش آن‌ها نخواهد داشت.

آخرین باری که افزایش قیمت بازی‌ها را شاهد بودیم به سال ۲۰۰۵ و بازی Call of Duty 2‌ بر می‌گردد که قیمت این بازی به ۵۹ دلار رسید. از آن زمان تاکنون هیچ گونه افزایش قیمتی بر روی بازی‌های ویدویی رخ نداده است. به هر حال، افزایش هزینه‌ی ساخت و تولید بازی‌های ویدیویی و میزان تورم نسبت به سال ۲۰۰۵ و سال‌های گذشته همگی افزایش قیمت بازی‌ها را منطقی‌تر جلوه می‌دهند و کاربران نیز با رضایت بیشتری خرید خود را انجام خواهند داد.

اولین بازی که افزایش قیمت خود را رسما تایید کرد بازی NBA2K21 بوده است. این بازی در ابتدا مورد هجوم طرفدارانش قرار گرفت اما با معرفی شدن دیگر بازی‌ها برای نسل بعد و افزایش قیمت آن‌ها، کاربران با دیدی متفاوت به افزایش قیمت این بازی نگاه کردند. شاید در اوایل خرید کردن چنین بازی‌هایی کمی سخت به نظر برسد اما در دراز مدت کاربران از پرداخت خود پشیمان نخواهند شد.

افزایش قیمت بازی‌های ویدیویی در حال رخ می‌دهد که کنسول‌های نسل بعدی کمتر از دو ماه دیگر در بازارهای جهانی عرضه خواهند شد. بر همین اساس، کنسول پلی استیشن ۵ سونی با قیمت ۴۹۹ دلاری و نسخه‌ی دیجیتالی آن با قیمت ۳۹۹ دلاری به فروش خواهد رفت. کنسول ایکس باکس سری اکس و سری اس نیز به ترتیب ۴۹۹ و ۲۹۹ دلار قیمت گذاری شده‌اند. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت بازی‌های جدید را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…