خانه اخبار بیش از ۶ میلیون نفر نسخه‌ی بتای بازی Avengers را انجام داده‌اند

بیش از ۶ میلیون نفر نسخه‌ی بتای بازی Avengers را انجام داده‌اند

1 ثانیه خوانده شده
0
0
684
بیش از 6 میلیون نفر نسخه‌ی بتای بازی Avengers را انجام داده‌اند

استودیوی اسکوئر انیکس، رسما اعلام کرد که بیش از ۶ میلیون نفر نسخه‌ی بتای بازی Avengers را به طور کامل انجام داده‌اند. این استودیو همچنین چندین آمار جدید را از نسخه‌ی بتا منتشر کرد که بد نیست نگاهی به آن‌ها بیندازیم.

براساس اطلاعات منتشر شده، کاربران این بازی بیش از ۲۷ میلیون ساعت از وقت خود را بر روی انجام نسخه‌ی آزمایشی بازی Avengers گذرانده‌اند. این آمار جایی جالب‌تر می‌شود که متوجه شوید بیش از ۲۰۰ میلیون ضربه توسط هیروی هالک صورت گرفته و بیش از ۳۰۰ میلیون دشمن توسط کاربران شکست داده شده است.

بر همین اساس، کاربران موفق شده‌اند بیش از ۱۷۵ هزار ابزار افسانه‌ای را در بازی پیدا کنند و به نظر می‌رسد بعد از هالک هیروی مرد آهنی نیز محبوبیت بسیار زیادی داشته است.

استودیوی سازنده‌ی بازی تاکید کرد که در این نسخه‌ی آزمایشی موفق شد بازخورد‌های متفاوتی را از کاربران بگیرد و تمامی مشکلات بازی را تا زمان عرضه برطرف خواهد کرد. فراموش نکنید که این بازی فردا به صورت رسمی عرضه خواهد شد و به نظر می‌رسد آپدیت جدیدی همراه با عرضه‌ی بازی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

شما کاربران می‌توانید برای خرید این بازی در کنسول یا شبکه‌ی استیم به فروشگاه گیفت کارت توکاکی رفته و گیفت کارت مخصوص پلتفرم خود را خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…